Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понедельник, 13 Июля 2020    10:44:59
Житомир » Новини » Культура » 2020 » Июль » 1 » 10:40:21 оновлено: 11:04:21

Прем'єра при порожньому залі: Житомирський драмтеатр завершив 76-й театральний сезон. ФОТО

01 Июля 2020, 11:04:21 264 Коментарі 0 Читать на русском

Прем'єра при порожньому залі: Житомирський драмтеатр завершив 76-й театральний сезон. ФОТО
Житомирський академічний український музично-драматичний театр імені Кочерги завершив театральний сезон показом прем’єрної вистави «Дарагой тавариш Б-г». Про це повідомляється на сторінці театру у соцмережі Facebook.

Через карантинні обмеження прем’єра проходила у закритому режимі виключно для художньої ради театру, колективу та представників обласної влади.

Вистава поставлена за оповіданням Анатолія Крима «Лист Богу».
 

«Всім героям п’єси наче призначено долею страждати від самотності, як символа вродженого «пороку» людства. Любов, ненависть, зрада, свобода, страждання, ці почуття, на протязі вистави змінюють наші погляди на буття і дають зрозуміти, що в цьому світі ми живемо щоб робити добро», - розповіла Наталія Тімошкіна, режисер-поставновник вистави, головний режисер театру.


Прем’єра «Дарагой тавариш Б-г» була запланована на 27 березня до Міжнародного дня театру, але через карантин не відбулася. Показати виставу широкому загалу обіцяють, як тільки театр відновить свою роботу.

Раніше режисер Петро Авраменко в інтерв'ю розповів, як житомирський театр освоює онлайн і звикає жити без живих очей у глядацькій залі.
Тэги: закриття сезону, Житомир, театр, вистава
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: