Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вторник, 07 Июля 2020    21:45:47
Житомир » Новини » Суспільство » 2020 » Июнь » 26 » 16:02:25 оновлено: 16:20:34

Зґвалтування в Кагарлику: жертва поліцейських тортур розповіла про пережите

26 Июня 2020, 16:20:34 1642 Коментарі 0 Читать на русском

Зґвалтування в Кагарлику: жертва поліцейських тортур розповіла про пережите
Постраждала після катувань і зґвалтування поліцейськими в Кагарлику Київської області Неля Погребицька дала відверте інтерв'ю українському виданню.

26-річна дівчина розповіла про те, що їй довелося пережити в поліцейській дільниці. За словами Погребицької, її били, душили, обпалювали запальничкою, вимагали роздягатися й погрожували електрошокером, пише "Українська правда".

Погребицька розповіла, що першим з неї знущався Микола Кузів.
 

Микола Кузів

"Микола, так, перший. Як зайшов, дістав протигаз. Надягає на мене, я ледь не задихнулася. Думаю, задушити мене хоче. Але якось однаково вирвалася. Не пам'ятаю – чи він мене так ударив, що ніс розбив, чи в протигазі я була. А як скинув протигаз, каже: "Пішли в туалет", униз мене повів. Подивилася в дзеркало – все в крові, навіть не відчувала вже нічого. Він: "Умивайся водою". А води не було, то я рукавом витерлася. Уже навіть болю не відчувала", – поділилася потерпіла.


Дівчина підкреслила, що саме тоді у відділі були люди, але ніхто їй не допоміг.
 

Неля Погребицька з адвокатом - УП
 

"Потім як я впала, то за волосся мене тягнув, то з ноги, з кулака, синці такі були. Тоді до себе в кабінет повів, пістолет наставив, знову штовхав. І запальничкою балувався. Каже: "Чи коси тобі спалити, чи що тобі зробити". Загалом, що хотів, те й робив. А ще хотів мене це, як воно називається, що струмом б'є... Каже: "Може, ти хочеш 220", чи скільки там. А потім я злякалася, як надягли цей протигаз, дихати стало нічим, вже попісяла в штани раз, другий раз. Курточку через вікно мою викинув, а паспорт так і не віддав. Де він міг подітися – не знаю", – зазначила Погребицька.


Постраждала додала, що паспорта та ідентифікаційного коду в неї досі немає, тому вона не може поїхати в лікарню й зробити МРТ.
 

"Уже як познущався з мене, у мене вже сили не було. А цей Сергій потім прийшов, його не було, і почав: "Я тебе сьогодні розірву, будеш моя сьогодні". Думаю, буде бити чи що він робитиме. А він мене о першій чи другій ночі завів до кабінету, де був диван. І давай до мене: "Роздягайся". Не буду я роздягатися, відпустіть, кажу, додому, дитина маленька чекає мене. Він давай до мене приставати, на диван: "Будеш усе робити, як я тобі скажу". А куди ж було діватися", – розповіла дівчина.Сергій Сулима

"Микола ще посидів, посидів, а потім вже пішов. О другій годині ночі його не було. Він віддав мені телефон. Сергій о четвертій годині мене й то не хотів відпускати, я ж просила, як могла, і на коліна ставала, і все. Тільки відпустіть, тому що прийде Микола й мене знову буде вбивати. Він мене випустив", – поділилася постраждала.

Дівчина заявила, що в селі є ще дівчата, з яких знущався підозрюваний Микола Кузів. За її словами, про це вони розкажуть на засіданні суду щодо зміни запобіжного заходу поліцейським.
 

Справа про зґвалтування

 
  • Співробітників Кагарлицького відділу поліції в Київській області запідозрили у зґвалтуванні молодої жінки.
  • Керівництво відділу поліції відсторонено, а сам відділ розформовано.
  • Затриманими виявилися 29-річний оперуповноважений Сергій Сулима і 35-річний начальник сектору кримінальної поліції Микола Кузів.
  • Начальник ГУ Нацполіціі в Київській області Андрій Небитов розповів, що підозрювані в зґвалтуванні співробітники Кагарлицького відділу поліції за час служби не зробили нічого корисного.
  • Журналістка Ольга Худецька заявила, що вони, можливо, уникли переатестації під час реформи поліції.
  • У Києві заарештували поліцейських із Кагарлика, підозрюваних у зґвалтуванні.
  • За результатами першого етапу службового розслідування в Кагарлицькому відділенні поліції було звільнено 10 співробітників.

Фото: Українська Правда

Тэги: Кагарлик, зґвалтування, поліція
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: