Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: П'ятниця, 10 Июля 2020    00:25:14
Житомир » Новини » Суспільство » 2020 » Июнь » 12 » 13:32:59

З житомирянкою, яка днями померла від COVID-19, контактували 11 медиків

12 Июня 2020, 13:32:59 1063 Коментарі 0 Читать на русском

З житомирянкою, яка днями померла від COVID-19, контактували 11 медиків
З жінкою, яка 7 червня померла від коронавірусу, контактували 11 медиків та 6 пацієнтів. В Житомирській обласній лікарні розпочали службову перевірку

Про це 12 червня під час онлайн-брифінгу розповів начальник управління охорони здоров'я Житомирської ОДА Микола Суслик.
 

"На сьогоднішній день у обласній лікарні три відділення закриті на карантин. По цьому випадку проводиться службова перевірка. Попередньо можу повідомити, що пацієнтка знаходилась на лікуванні в нейрохірургічному відділенні, де отримала як оперативне так і консервативне лікування. За вимогою родичів 04.06 виписана з обласної лікарні і родичі власним транспортом за власної ініціативи хвору завезли в реабілітаційний центр. Але у зв’язку з тим, що вона поступала з епіднебезпечного вогнища, там пацієнтку не прийняли на лікування і вона повернулась додому. 7.06 о 15.00 вона на жаль померла. Родичі не повідомили медичних працівників про позитивний аналіз інфікування на COVID-19. У контакті з нею були 11 медичних працівників і 6 пацієнтів, вони в самоізоляції і будуть обстежуватись на предмет інфікування. У міській лікарні №2 ситуація стабільна, всі решта відділень працюють, контактні особи в самоізоляції", – зазначив Микола Суслик.


Як повідомляв "Журнал Житомира", у Житомирі від коронавірусу померла 51-річна жінка. Відомо, що вона була пацієнткою Житомирської обласної лікарні. Її виписали з медустанови 5 червня, в той самий день її стан погіршився, а 7 червня вона померла.

Прокуратура розпочала кримінальне провадження щодо неналежного виконання медичними працівниками службових обов’язків.

Тэги: медики, Житомир, коронавірус, смерть
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: