Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вторник, 11 Августа 2020    09:19:30
Житомир » Новини » Житомир » 2020 » Апрель » 28 » 17:59:48

У Житомирі з 1 травня дозволили відкрити ринки та перукарні, але за деяких умов

28 Апреля 2020, 17:59:48 19854 Коментарі 0 Читать на русском

У Житомирі з 1 травня дозволили відкрити ринки та перукарні, але за деяких умов
З 1 травня за умов дотримання встановлених санітарних та протиепідемічних заходів у Житомирі можуть відновити роботу перукарні та ринки. Відповідне рішення прийнято під час позачергового засідання виконавчого комітету житомирської міської ради 28 квітня.
 

«Із 1 травня буде дозволено надання послуг перукарнями за попереднім записом та не більше одного відвідувача на 15 кв. м площі або за наявності фізично відокремленого робочого місця», – роз’яснює директор юридичного департаменту Євгеній Черниш.


Робота продуктових ринків «Житній». «Сінний», «Хмільники», «Київський», «Тетерів», «Привокзальний» може бути відновлена з 1 травня за умови:
 
  • забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту;
  • обмеження скупчення відвідувачів у приміщеннях із розрахунку не більше 1 особи на 10 кв. м;
  • недопущення торгівлі продуктами харчування без упаковки з відкритих прилавків.

На адміністрацію ринків покладено відповідальність за дотримання санітарних і протиепідемічних заходів на територіях ринків з моменту початку їх роботи.
 

«Розпочати роботу продуктові ринки можуть виключно після надання їх адміністрацією на адресу виконавчого комітету Житомирської міської ради гарантійного листа щодо зобов’язань забезпечити належне дотримання  санітарних та протиепідемічних заходів», - наголошує директор юридичного  департаменту.


Також за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів буде дозволено ведення торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень (в тому числі на винос), за умови забезпечення персоналу засобами захисту обличчя та очей; відвідувачів засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами та захисними масками.


Тэги: виконком, Житомир, ринки, карантин
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: