Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Четвер, 28 Травня 2020    18:12:22
Житомир » Новини » Житомир » 2020 » Березень » 27 » 10:55:06 оновлено: 11:14:08

У Житомирі карантинні заходи продовжили до 24 квітня: деякі з них пом'якшили

27 Березня 2020, 11:14:08 981 Коментарі 1 Читать на русском

У Житомирі карантинні заходи продовжили до 24 квітня: деякі з них пом'якшили
У Житомирі продовжили обмежувальні заходи з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції. Відповідне рішення було прийнято на позачерговому засіданні виконавчого комітету.

Рішення ухвалено у зв’язку із введенням Кабінетом Міністрів України надзвичайної ситуації в Україні терміном до 24 квітня 2020 року.
 

"Члени виконавчого комітету проголосували за викладення пунктів 1-5 рішення від 11.03.2020 №295 "Про введення обмежувальних заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади" в новій редакції. Решта пунктів даного рішення залишаються без змін", - пояснюють у міській раді.

 


Обмежувальні заходи у Житомирі


1. Призупинити до 24 квітня 2020 року освітній процес у закладах освіти усіх типів та форм власності, закладах, діяльність яких пов’язана з наданням послуг з розвитку та дозвілля населення Житомирської міської об’єднаної територіальної громади, Центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Житомирської міської ради, тощо.

2. Заборонити до 24 квітня 2020 року проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних за участю прихожан, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

3. Заборонити до 24 квітня 2020 року роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, кав’ярень тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, басейнів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, ветеринарними препаратами, здійснення ветеринарної практики, продажу кормів, пестицидів і агрохімікатів, насіння і садивних матеріалів, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, обмеження скупчення відвідувачів у приміщеннях із розрахунку не більше однієї особи на 10 кв. м та недопущення торгівлі продуктами харчування без упаковки з відкритих прилавків.

4. Заборонити до 24 квітня 2020 року роботу продуктових ринків: «Житній» (майдан Житній ринок, 2), «Сінний» (вул. Домбровського 25/42), «Хмільники» (проспект Миру, 15), «Київський» (вул. Київська, 99), «Тетерів» (вул. Домбровського, 25), «Привокзальний» (вул. Вокзальна, 6а), окрім об’єктів, розташованих по периметру території ринку, що мають окремий вхід з-за меж території ринку за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, обмеження скупчення відвідувачів у приміщеннях із розрахунку не більше однієї особи на 10 кв. м та недопущення торгівлі продуктами харчування без упаковки з відкритих прилавків.

5. До 24 квітня 2020 року здійснювати пасажирські перевезення громадським транспортом за умови погодження кількості пасажирів для кожного виду транспорту оперативним штабом з питань запобігання занесенню і поширенню COVID-19 серед населення Житомирської міської ОТГ та забезпечення відповідного персоналу, водіїв і пасажирів засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

Нагадаємо, оперативний штаб по боротьбі з COVID-19 прийняв рішення про збільшення кількості людей, які одночасно можуть перебувати в громадському транспорті Житомира.

Тэги: Карантин, Житомир
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ

Інші новини Житомир:

Коменатрів: 1
loveyluy
1 fb Ольчик Белогородская (loveyluy)   • 12:09:09, 27 Березня 2020 [Материал]
0

А стомат поліклініки працювати будуть?
avatar