Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понедельник, 21 Сентября 2020    02:14:45
Житомир » Новини » Влада » 2019 » Декабрь » 28 » 09:54:44 оновлено: 10:04:33

Облрада хоче знайти винних у доведенні до банкрутства Житомирського ЛГЗ

28 Декабря 2019, 10:04:33 723 Коментарі 1 Читать на русском

Облрада хоче знайти винних у доведенні до банкрутства Житомирського ЛГЗ
У Житомирській обласній раді створили робочу групу, яка має вивчити питання доведення до банкрутства державного підприємства «Житомирський лікеро-горілчаний завод».

Розпорядження про створення групи голова облради підписав 23 грудня.
 

«Робочій групі вивчити питання щодо доведення державного підприємства «Житомирський лікеро-горілчаний завод» до банкрутства, нанесення збитків державі і кредиторам та можливості подальшого функціонування державного підприємства «Житомирський лікеро-горілчаний завод». Контроль за виконанням розпорядження покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності», - йдеться у документі.


Очолив робочу групу позафракційний депутат Володимир Кропивницький. Також до складу групи увійшли ще 5 депутатів облради.Як повідомляв «Журнал Житомира», з 1 січня зупиниться робота Житомирскього лікеро-горілчаного заводу та Чуднівського спиртового заводу. Через це понад 400 працівників підприємств стануть безробітними. Раніше на Житомирському лікеро-горілчаному заводі склалася критична ситуація: з кінця жовтня підприємство не отримує спирт для виготовлення продукції, виробництво скоротилося, а робітники вже мають борги по зарплаті. 27 листопада на позачерговій сесії депутати Житомирської міськради звернулися до президента, Кабміну та керівництва Державного управління справами і попросили стабілізувати ситуацію на підприємстві.

Тэги: лікеро-горілчаний завод, облрада, Житомир
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 1
Юрко
1 gp (Юрко)   • 11:57:38, 28 Декабря 2019 [Материал]
0

Навіть знаю кого призначать винним))
avatar

Інші новини Житомир: