Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: П'ятниця, 17 Січня 2020    15:13:53
Журнал » Новини Житомира » Житомир » 2019 » Грудень » 11 » 14:55:53

Майже Hyperloop: Герасименко розповів про плани щодо запуску швидкісного поїзду Житомир-Київ

11 Грудня 2019, 14:55:53 843 Коментарі 1 Читать на русском языке
Майже Hyperloop: Герасименко розповів про плани щодо запуску швидкісного поїзду Житомир-Київ
З Житомира до Києва планують запустити швидкісний поїзд. Таким чином хочуть покращити транспортне сполучення зі столицею та розвантажити автомобільну трасу Житомир – Київ.

Про це в інтерв’ю сайту Житомир інфо розповів народний депутат від Житомира Ігор Герасименко.

«Є ідея, яка вже внесена в державну транспортну стратегію, щоб з Житомира на Київ та Бориспіль запустити потяг Інтерсіті», – сказав Ігор Герасименко.

На репліку про те, що вже є досвід курсування електрички Житомир – Київ, яку скасували через нерентабельність, нардеп зауважив, що «Інтерсіті» їхатиме до столиці 40 хвилин, і це є його значною перевагою, якщо порівнювати з електричкою.
 

«Ця електричка більш ніж 1,5 години їхала до Києва, а «Інтерсіті» буде їхати 40 хвилин, а потім – на Бориспіль. Плюс цього – ми розгрузимо трасу Житомир – Київ, для Києве це також важливо, бо всі знають про «пробки» на в’їзді в Київ з житомирської траси, особливо в робочі дні. Це взагалі така стратегія по всій Україні – розвивати залізничне сполучення, запускаючи швидкі потяги. Насправді втілення цієї ідеї досить складне, і я не знаю, як швидко ми це зможемо зробити», – повідав народний депутат.


Зазначимо, що наразі найкоротший залізничний маршрут з Житомира до Києва пролягає через місто Фастів, відстань складає близько 170 кілометрів. За даними маршрутом наразі курсує поїзд Львів-Бахмут, він долає цю відстань за 2 години 44 хвилини.

Максимальна швидкість поїздів «Інтерсіті» становить всього 160 км/год. Тож невідомо, яким чином час в дорозі хочуть скоротити до 40 хвилин.

Коментарів: 1
bogdanvasilchuk
1 fb Богдан Васильчук (bogdanvasilchuk)   • 22:10:40, 14 Грудня 2019
0

це з області фантастики. потрібно будувати нову колію, чи як? дешевше, прости господи, гіперлуп побувдвати
avatar

Новини Житомира: