Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понедельник, 28 Сентября 2020    05:18:28
Житомир » Новини » Житомир » 2019 » Ноябрь » 14 » 18:26:59 оновлено: 18:39:59

У Житомирі у приватного університету забрали приміщення: мерія хоче, щоб там навчалися школярі

14 Ноября 2019, 18:39:59 1773 Коментарі 0 Читать на русском

У Житомирі у приватного університету забрали приміщення: мерія хоче, щоб там навчалися школярі
Житомирська міська рада не продовжуватиме Вищому навчальному закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» договір оренди приміщення за адресою: вулиця Велика Бердичівська, 52, бо має намір використовувати його для власних потреб.

Про це повідомила заступниця міського голови Марія Місюрова. За її словами, в приміщенні навчатимуться житомирські школярі.

«Кілька років це приміщення орендував приватний університет. Але ми більше не можемо продовжувати договір оренди, оскільки самі маємо в ньому нагальну потребу. Нині ми розглядаємо кілька варіантів», – зазначила чиновниця.

У січні 2019 року частина приміщення Житомирської міської гуманітарної гімназії №23, де розміщувалися класи початкової школи, була визнана аварійною. І довелося терміново шукати приміщення, де могли б навчатися діти.
 

«Тоді нам вдалося домовитися з Житомирським державним університетом імені Івана Франка. Але з вересня гімназія працює 6 днів на тиждень у дві зміни, навчання починається о 8.00, а перерви скорочені до 5 хв, що несе навантаження на учнів та педагогів. Це не влаштовує ні дітей, ні вчителів, ні батьків», – розповіла Місюрова.


Заступниця міського голови додала, що вивільнене приміщення може також бути передане Житомирському міському ліцею при ЖДТУ.
 

«Через нестачу аудиторій немає можливості в повному обсязі здійснювати поділ на підгрупи, від чого страждає навчальний процес. Крім того, довелося зменшити кількість годин для поділу класів на 2 групи. Враховуючи, що сьогодні ліцей входить в топ-100 закладів України, така ситуація неприпустима. З кожним роком зростає кількість дітей, які хочуть навчатися в ліцеї, але задовольнити їх бажання немає можливості через відсутніх вільних аудиторій», – додала Марія Місюрова.


Строк дії договору оренди між комунальним підприємством «Регулювання орендних відносин» Житомирської міської ради та Вищим навчальним закладом «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» спливає 20 грудня 2019 року.

Разом з тим, за словами Марії Місюрової, міська рада готова всіляко сприяти керівництву приватного університету у пошуку нового приміщення.

Тэги: приміщення, Житомир, школярі, університет, оренда
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: