Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: П'ятниця, 25 Сентября 2020    15:43:47
Житомир » Новини » Влада » 2019 » Октябрь » 30 » 14:26:22 оновлено: 14:41:22

Житомирська ОДА шукає начальника в новостворений департамент культури, молоді та спорту

30 Октября 2019, 14:41:22 766 Коментарі 1 Читать на русском

Житомирська ОДА шукає начальника в новостворений департамент культури, молоді та спорту
Житомирська облдержадміністрація шукає кандидатів на вакантну посаду директора новоствореного департаменту культури, молоді та спорту ОДА.

Про це розповів голова облдержадміністрації Віталій Бунечко.
 

«Нещодавно ми оновили структуру ОДА і за принципом об’єднання двох міністерств в Уряді створили департамент культури, молоді та спорту. Проте ще до об’єднання управлінь до мене, як керівника області, надходили неодноразові звернення та скарги від громадськості Житомирщини щодо діяльності керівників – Світлани Гресь та Тетяни Парфентієвої. І це ще раз підтвердило – Житомирській ОДА потрібні нові та фахові люди, які ввійдуть у команду лише через відкриті конкурси на загальних засадах. Тому вкотре закликаю сміливих, ініціативних та чесних особистостей подавати документи на конкурс директора культури, молоді та спорту ОДА», – наголошує Бунечко.


Зауважимо, що Світлана Гресь обіймає посаду начальника управління патріотичного виховання, молоді та спорту ОДА з червня 2014 року, а Тетяна Парфентієва виконувала обов’язки начальника управління культури та туризму ОДА з жовтня 2017 року.

Як повідомляв «Журнал Житомира», в Житомирській ОДА провели реорганізацію управлінь і департаментів. Відтепер в облдержадміністрації функціонує 13 структурних підрозділів.

Тэги: департамент, посада, Ода
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 1
Юрко
1 gp (Юрко)   • 01:13:20, 31 Октября 2019 [Материал]
0

Нарешті приберуть це чудовисько Парфєнтієву!
avatar

Інші новини Житомир: