Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понеділок, 20 Січня 2020    15:58:18
Журнал » Новини Житомира » Події » 2019 » Жовтень » 23 » 12:11:59 оновлено: 12:25:59

Невідомі спалили на Житомирщині автомобіль Державної екологічної інспекції. ФОТО

23 Жовтня 2019, 12:25:59 291 Коментарі 0 Читать на русском языке
Невідомі спалили на Житомирщині автомобіль Державної екологічної інспекції. ФОТО
В Олевському районі Житомирської області спалили службовий автомобіль Державної екологічної інспекції Поліського округу. В Державній екологічній інспекції підозрюють у підпалі авто «чорних лісорубів».

«Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу постійно намагаються контролювати законність вирубки та вивезення лісопродукції, але стикаються з проблемою тиску та опору з боку зацікавлених осіб "чорнорубів"», - зазначають екологи.

Подія сталася в ніч з 21 на 22 жовтня.
 

«Працівники Державної екологічної інспекції Поліського округу виїхали на позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ДП "Олевське ЛГ" на яку державних інспекторів було не допущено. Екологи залишили один із службовий автомобілів на території, яка охороняється і знаходиться неподалік від вищезазначеного лісового господарства, пересіли до іншого екіпажу державних інспекторів і виїхали до лісового масиву здійснювати заходи державного нагляду (контролю), але вночі невідомими особами було вчинено підпал залишеного службового автомобіля», - інформує Державна екологічна інспекція Поліського округу.


На місце події прибула Національна поліція та зафіксувала факт підпалу.

Наразі Інспекцією та Національною поліцією вживаються заходи щодо встановлення винних осіб та притягнення їх до кримінальної та адміністративної відповідальності.


Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: