Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Неділя, 19 Січня 2020    23:04:45
Журнал » Новини Житомира » Житомир » 2019 » Жовтень » 21 » 14:53:56 оновлено: 15:26:56

Крісло за 34 тис. та баннер за 100 тис. грн: скільки витратили на українсько-білоруський форум у Житомирі

21 Жовтня 2019, 15:26:56 3844 Коментарі 0 Читать на русском языке
Крісло за 34 тис. та баннер за 100 тис. грн: скільки витратили на українсько-білоруський форум у Житомирі
3 мільйони гривень коштував Другомй форум регіонів України та Республіки Білорусь, що проходив на початку жовтня у Житомирі за участю президентів Володимира Зеленського та Олександра Лукашенка.

Як повідомляє "Перший Житомирський", майже 2,7 млн грн витратили із обласного бюджету, ще 335 тис. грн – міський бюджет Житомира і 45,8 тис. грн – кошти від благодійників.

700 тис. грн із бюджету форуму пішло на харчування різних делегацій, у тому числі президентів. Це найбільша стаття витрат, яку проводили не одним договором (зрозуміло, потрібно було б проводити тендер), а 15 – із різними ФОП та ТОВ.

Зустрічали президентів короваями по 4 тис. грн за кожен на рушниках за 1700 грн/штука. Таких високих цін на короваї у Житомирі ми не знайшли. Середня вартість "весільного хліба" становить 200 грн за кілограм. Можливо, нетто кожного короваю було 20 кг, або у вартість включили послуги виносу хліба дівчатами у віночках – цього в документах не зазначається.

Добротні меблі, тим більше для серйозного форуму і високопосадових осіб, коштують не дешево. Простіше орендувати. Проте і оренда не з дешевих – меблі в користування на декілька днів обійшлися бюджету в понад 500 тис. грн.

Зокрема, майже 6 тис. грн заплатили за "прокат" двох крісел, на яких просиділи Зеленський із Лукашенком декілька десятків хвилин.На білих шкіряних кріслах італійського виробництва сиділи серйозні люди за 34 тис. грн., а стіл для президіуму коштував майже 35 тис. грн за декілька днів користування.Не тільки італійські крісла і столи для форуму привезли до Житомира. 31-метрова червона доріжка для Зеленського і Лукашенка та червоні канати для стійок теж оплачувалися згідно договорів оренди. Так, за одноденну оренду червоного килима під ноги президентам заплатили 18 610 грн. За які килими Житомирська ОДА заплатила ще 30 тис. грн – не уточняють. Проте, у соцмережах активно висміювали оновлення килимового покриття на сходах та коридорах головної будівлі ОДА напередодні форуму.Головний банер із надписом "Другий Форум регіонів України та Республіки Білорусь", який розмістили на декілька днів на фасаді будівлі УТОГ замість прапору, коштував владі області майже 100 тис. грн, із них тільки 55 тис. грн - монтаж.Загалом на банери, біл-борди, інформаційну продукцію з обласного бюджету за ці дні витратили майже півмільйона гривень – 490 тис. грн. Ще майже 100 тис. грн – на оформлення сцени, а також фотозон форуму.

Показували в ефірі дуже важливий для Житомирщини форум та забезпечували технічний супровід, показ роликів за 170 тис. грн.

Святкова ярмарка із українськими та білоруськими виробниками обійшлася місту в 320 тис. грн, сюди ж спрямували і кошти благодійників – 45 тис грн.

Концертні костюми для виступу колективу музичного училища ім. В.Косенка, які шила швейна фабрика "Марічка" за 163 тис грн.Косметичний марафет будівель (ОДА, драмтеатру), який завершували в останні дні перед форумом, обійшовся в 101,9 тис грн (лаки, валики, пензлі).

Возили делегації за 138 тис грн. Одна із найскромніших витрат – сувеніри для делегацій. Дарували чай і ляльки в паперових пакетах та еко-торбинах. Всього-навсього це обійшлося в 36,8 тис грн.

Нагадаємо, 3 і 4 жовтня Житомира приймав Другий форум регіонів України та Білорусі. На Форум до Житомира приїхали делегації з 6 областей Білорусі та з 22 регіонів України. Під час Форуму регіонів підписали комерційних договорів на суму понад 500 млн доларів.

Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: