Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Среда, 12 Августа 2020    18:38:27
Житомир » Новини » Кримінал » 2019 » Октябрь » 7 » 08:58:36

У Житомирі судитимуть чиновника міської ради, який «погорів» на великому хабарі

07 Октября 2019, 08:58:36 1377 Коментарі 0 Читать на русском

У Житомирі судитимуть чиновника міської ради, який «погорів» на великому хабарі
У Житомирі судитимуть посадовця міськради за одержання неправомірної вигоди на суму 2800 доларів США та посередника, який передавав йому гроші. Про це "Журналу Житомира" повідомили у прокуратурі Житомирської області.

"Органом досудового розслідування установлено, що посадовець міськради через посередника одержав від юридичної особи неправомірну вигоду на загальну суму 2800 доларів США. Роль посередника в одержанні неправомірної вигоди виконував непрацюючий 27-річний житомирянин", - інформує прокуратура.

Такі "платні послуги" заступник директора департаменту міськради встановив представнику юридичної особи за державну реєстрацію права власності на 27 об’єктів нерухомості, до яких входили господарські приміщення розпайованого майна - ферми, склади, інші будівлі.

Оперативними працівниками задокументовано три факти одержання неправомірної вигоди: двічі - по 500, та ще один - 1800 доларів США.
 

"Заступника директора Департаменту Житомирської міськради обвинувачують у скоєнні злочину за ч. 3 ст. 368, ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 358, ч.4 ст. 358 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, а також пособництво у підробленні офіційних документів, з метою їх використання особисто, за попередньою змовою групою осіб, та використання таких документів). Ще одного фігуранта кримінального провадження обвинувачують у скоєнні злочину за ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368, ч. 3 ст. 358 КК України (посередництво в одержанні неправомірної вигоди службовою особою, а також у підробленні офіційних документів з метою їх використання іншою особою, за попередньою змовою групою осіб)", - додають у відомстві.


Справу розглядатиме Богунський районний суд міста Житомира. Публічне обвинувачення здійснюватиме прокуратура області.

Нагадаємо, заступник директора департаменту Житомирської міськради Євген Баренко був спійманий "на гарячому" при отриманні 1800 доларів хабара. За таку суму він і його посередник повинні були провести реєстрацію права власності на нерухоме майно. 18 квітня мер Сергій Сухомлин розпорядився усунути з посади заступника директора департаменту реєстрації. Корольовський районний суд Житомира скасував наказ та поновив Євгена Баренка на посаді.

Тэги: хабар, Житомир, суд, чиновник, міськрада
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: