Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Суббота, 26 Сентября 2020    14:48:24
Житомир » Новини » Спорт » 2019 » Август » 22 » 17:57:17

Відомий шоумен Олександр Педан приїхав до Житомира, щоб «прокачати» місцевих фізруків

22 Августа 2019, 17:57:17 898 Коментарі 0 Читать на русском

Відомий шоумен Олександр Педан приїхав до Житомира, щоб «прокачати» місцевих фізруків
Сьогодні, 22 серпня, у житомирській гімназії №3 відбувся тренінг від відомого шоумена та ведучого Олександра Педана для вчителів фізичної культури. 

Тренінг відбувся у рамках проєкту «JuniorZ». Його метою є теоретичне та практичне ознайомлення педагогічного складу, школярів та їхніх батьків з варіативними модулями фізкультури, впровадження нових видів спорту у шкільну програму, інформує житомирська мерія.
 

«Я мрію, щоб нові види спорту з’явилися на уроках фізкультури по усій Україні і кожен школяр міг обирати найцікавіший для себе. Тому ми з командою JuniorZ мандруємо містами, «прокачуємо» вчителів фізкультури, «тюнінгуємо» школи, а також спонукаємо дітей займатися спортом і вести активне цікаве життя. Але без підтримки міських рад та Міністерства освіти та науки нам це не вдалося б, за що ми їм дуже вдячні», – каже лідер Спортивного руху JuniorZ Олександр Педан.


Олександр Педан наголосив, що головним їхнім завданням є популяризація занять спортом серед дітей та підлітків, аби вони були здоровішими. Він зазначив, що сам ніколи не займався професійно спортом, однак для задоволення спробував біля 30 видів спорту. 

З його слів, аби діти хотіли займатися чимось, необхідно, щоб їм це було цікаво. Олександр Педан наголосив, що футбол, баскетбол чи волейбол багатьом дітям нецікаві, і необхідно на уроках фізичної культури пропонувати нові види спорту. Саме тому вони й проводять тренінги для вчителів фізкультури, щоб вони могли вводити у програму регбі, флорбол, фрізбі тощо. За його словами, це цікаво дітям.

Також під час заходу відбулося підписання Меморандуму  про співробітництво між Житомирською міською радою та спортивним рухом «JuniorZ».


Тэги: спорт, фізруки, Житомир, педан, діти
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: