Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Воскресенье, 09 Августа 2020    08:23:52
Житомир » Новини » Суспільство » 2019 » Июль » 27 » 01:16:41 оновлено: 01:42:30

Помер Василь Сірик, художник який залишив Житомир і жив у лісі

27 Июля 2019, 01:42:30 2670 Коментарі 0 Читать на русском

Помер Василь Сірик, художник який залишив Житомир і жив у лісі
Сьогодні стало відомо, що помер відомий художник і неординарна особистість – Василь Сірик. Цю інформацію журналістам підтвердив Курненськийсільський голова Леонід Корзун.

Захопившись книгою Володимира Мегре «Анастасія», Василь Сірик залишив гамірне життя в Житомирі та блага цивілізації і разом з родиною переїхав жити на лоно природи поруч з селом Підлісне Пулинського району. Тут прожив понад 15 років, сповідуючи життя в гармонії з природою та собою, займаючись сироїдінням.

Родина збудувала унікальні споруди на зразок тих, які робили наші далекі предки. І хоча житомиряни залишили місто, проте Василь Сірик і його дружина Вікторія, яка померла раніше, не були відлюдниками. Вони активно спілкувалися з іншими людьми, приймали у своєму незвичайному помешканні численних гостей з різних куточків України та світу, відвідували виставки картин, брали участь у фестивалях, конкурсах.

Василь Сірик жив без електроенергії, телефона, інтернета, вирощував овочі, малював філософські картини, на яких зображував людину і Всесвіт, гармонію між ними, займався гончарством. Час від часу жителі Пулинського району бачили цього худорлявого чоловіка, який приїжджав у райцентр велосипедом.

Його запам’ятають як талановитого, яскравого, колоритного, можливо, для когось – дивакуватого художника з цілеспрямованим і спокійним поглядом, гордою і впевненою поставою.

Ольга Бортнікова, Pulyny.news

Тэги: Сірик, некролог, пулини
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar