Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Середа, 17 Липня 2019    21:48:14
Журнал » Новини Житомира » Житомир » 2019 » Липень » 12 » 13:19:05

Заміна ливневок, труб і новий асфальт: у Житомирі розпочався масштабний ремонт Великої Бердичівської. ФОТО

12 Липня 2019, 13:19:05 217 Коментарі 0 фото: Житомир інфо Читать на русском языке
Заміна ливневок, труб і новий асфальт: у Житомирі розпочався масштабний ремонт Великої Бердичівської. ФОТО
Від ранку 12 липня у Житомирі стартували ремонтні роботи по вулиці Великій Бердичівській. Через це рух від майдану Соборного до Театральної ускладнений. позаяк 

Як повідомляє Житомир інфо, проїхати ділянки капітально ремонтованої дороги можна - перекрито рух лише на двох смугах.
 

«З вчорашнього дня розпочалися підготовчі роботи. Сьогодні вже бачимо техніку. Це роботи з капітального ремонту вулиці Бердичівської, зокрема ділянки від майдану Соборного до Старого бульвару. Роботи будуть проводитись поступово, кварталами. Це перша така «захватка» – від майдану Соборного до вулиці Театральної. Перекрито рух на двох смугах. Вчора розмітили територію, сьогодні почали фрезерування для того, щоб створити профіль дороги. Далі буде етап робіт по заміні колодязів каналізації, люків, після чого буде перекрито дві інші смуги, і далі таким чином будуть рухатися в напрямку до бульвару. На наступній ділянці буде складніше, там є рух громадського транспорту – тролейбусів, зокрема на перехресті буде доволі не простий ряд робіт. Низка робіт буде проводитися вночі. На цій ділянці цього не має, але на наступних буде здійснюватися заміна ливневої каналізації. Це будуть розкопки, заміна труб, колодязів і самих зливостоків. Доволі масштабні роботи такого формату практично не проводилися попередньо. Враховуємо, що це центр міста, одна з основних вулиць, але по всіх заявках маємо серйозного підрядника, який поки що демонструє і дотримання строків, і своїх обіцянок», – роз’яснює заступник Житомирського міського голови Дмитро Ткачук.


Наразі говорити про конкретні дати завершення ремонтних робіт зарано, адже існує низка факторів, які можуть ускладнити процес, говорить Дмитро Ткачук. Однак, додає він: поки слідують за планом.

«Роботи виконує підприємство «Автомагістраль», серйозний в принципі оператор на ринку капітального ремонту доріг. По вартості: по результатам тендеру сума складає 19,7 млн грн за дану ділянку. Що стосується усіх робіт, то, зважаючи на складність роботи, тут фрезерування ведеться на 22 см, каналізація буде закладатися на 2,5 м, тому існує низка непередбачуваних речей. Тому щодо етапів і термінів говорити доволі проблематично. План є, зараз по ньому ідемо і дотримуємось, але сказати, що це так відбудеться, то це було б неправильно і не чесно», – каже Дмитро Ткачук.

Наостанок заступник мера зауважує: окрім того, що перекрили дві смуги, також перенесли зупинку громадського транспорту за перехрестя на майдані Соборному. Тому просить людей поставитись і до цього із розумінням.Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: