• Житомирське «Полісся» обіграло ФК «Динамо» Київ у товариському матчі. ВІДЕО

Житомирське «Полісся» обіграло ФК «Динамо» Київ у товариському матчі. ВІДЕО

• 1 липня, 2019 9:25
  • 1
Житомирський ФК "Полісся" розпочинає підготовку до нового сезону перемогою над київським "Динамо". Товариський матч відбувся на 28 червня на тренувальній базі "Динамо" під Києвом.

Спаринг проводився у незвичному форматі – два тайми по 40 хвилин. Обидві команди грали дещо експерементальними складами, оскільки багато гравців знаходиться на перегляді.

Динамівці, на правах господарів, активніше розпочали цей матч і відразу пішли вперед, проте вже на 12-й хвилині пропустили. Немтінов, випередивши Шабанова, з лінії карного майданчика "парашутом" закинув м’яч під поперечину вивівши команду вперед – 0:1.

Пропустивши, кияни ще більше посилили тиск на ворота суперника, створивши біля володінь Мозіля дюжину гольових моментів. Однак, голкіпер житомирян міцно тримав оборону, записавши на свій рахунок кілька надзвичайно видовищних сейвів після ударів Андрієвського, Матара та Кравченка. Останній, вже у самій кінцівці таки зумів переграти Мозіля і зрівняти рахунок ще до перерви – 1:1.

У другому таймі обидва тренери провели ряд замін, але команди стали грати обережніше і, відповідно, моментів біля воріт обох кіперів стало значно менше, здавалося, гра закінчиться нічиєю.

Проте, під завісу зустрічі, Галенков ефектно прокинув м’яч над Нещеретом, а після сам же головою відправив круглого в пусті ворота – 1:2.

"Динамо" Київ 1: 2 "Полісся" Житомир
Голи: Немтінов (12), Кравченко (37), Галенков (74)