Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Суббота, 26 Сентября 2020    14:31:50
Житомир » Новини » Житомир » 2019 » Апрель » 25 » 16:20:49

Міськрада передумала: будівлю вечірньої школи в Житомирі все-таки знесуть

25 Апреля 2019, 16:20:49 888 Коментарі 0 Читать на русском

Міськрада передумала: будівлю вечірньої школи в Житомирі все-таки знесуть
У ході роботи 47-ї сесії Житомирської міської ради депутати прийняли рішення про надання дозволу на списання та демонтаж будівлі вечірньої загальноосвітньої школи №2.

Як повідомляв «Журнал Житомира», будівля школи знаходить на вулиці Кочерги і визнана аварійною. Школа була офіційно зачинена у 2015 році.

«За результатами розгляду звернення вечірньої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів Житомирської міської ради щодо надання дозволу на списання та демонтаж будівлі вечірньої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів № 2, було проведено технічне обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж будівлі та у зв’язку з її аварійністю та неможливістю її безпечної експлуатації було прийнято рішення про демонтаж з метою недопущення виникнення аварійних ситуацій та нещасних випадків», - розповів директор департаменту освіти Валентин Арендарчук.

Для виконання демонтажних робіт будівлі з міського бюджету виділено 400 тис. грн. Раніше повідомлялося, що для демонтажу двоповерхової будівлі необхідно витратити близько 800 тис.

Тэги: Житомир, знесення, демонтаж, вечірня школа
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: