Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: П'ятниця, 07 Августа 2020    06:57:30
Житомир » Новини » Житомир » 2019 » Апрель » 23 » 17:08:14

День Житомира перенесли з вересня на травень: мер назвав головну причину

23 Апреля 2019, 17:08:14 11406 Коментарі 1 Читать на русском

День Житомира перенесли з вересня на травень: мер назвав головну причину
Під час сесії міської ради 23 квітня депутати затвердили статут Житомирської міської об'єднаної громади. Разом з тим, у третій статті затвердженого статуту громади є пункт, у якому йдеться, що День міста Житомира святкуватимуть у третю суботу травня.

До цього житомиряни відзначали цей день на початку вересня. З чим пов'язані такі зміни в кометарі Житомир інфо розповів Житомирській міський голова Сергій Сухомлин.
 

«Дата святкування Дня міста ніде не зазначена, в історичних документах немає такої дати і це, фактично, побажання багатьох людей громади міста Житомира. Восени, коли зазвичай святкувався День міста іноді була не дуже гарна погода,у нас з цим були проблеми. Ми кожен раз, вкладаючи величезні бюджетні кошти в такі свята, завжди думали: буде дощ чи не буде. А на кінець травня зазвичай більш гарна погода і вже закінчується навчання в школах. Діти з іншим настроєм, природа розквітає, тому було побажання перенести святкування на весну, третю суботу травня», - каже Житомирській міський голова Сергій Сухомлин.


За новою датою житомиряни святкуватимуть День міста вже цього року.

«В статуті не передбачений зараз перехідний період, тому воно повинно діяти вже з цього року. Ми планували прийняти статут ще у лютому місяці, а прийняли його у травні і дуже мало часу залишається. Але думаю, що ми встигнемо зробити так, щоб житомиряни гарно зустріли День свого міста», - додає Сергій Сухомлин.

Тэги: день міста, Житомир, День Житомира
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 1
pochta_2100
1 fb Helga Helga (pochta_2100)   • 00:53:12, 27 Апреля 2019 [Материал]
0

мда...( слов нет, одни эмоции wacko
avatar

Інші новини Житомир: