Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Неділя, 19 Січня 2020    16:24:34
Журнал » Новини Житомира » Житомир » 2019 » Квітень » 22 » 15:11:37

Стало відомо, що розміщуватиметься в будівлі житомирського Магістрату після реставрації

22 Квітня 2019, 15:11:37 556 Коментарі 1 Читать на русском языке
Стало відомо, що розміщуватиметься в будівлі житомирського Магістрату після реставрації
Магістрат – пам’ятка архітектури національного значення, розташована в історичному центрі міста Житомир – на Замковій горі. На приміщення чекає реконструкція та створення нового простору – музейного саду.

Про це розповіла начальник управління культури та туризму ОДА Тетяна Парфентієва.
 

«Після завершення будівельних робіт у Магістраті буде розміщуватися музей природи на 1 поверсі та музей історії на другому. Ми переселимо у приміщення мамонта. Також буде музейний сад – це відкритий простір на вулиці, де можна буде проводити лекції, або ж влаштувати кінотеатр», – сказала Тетяна Парфентієва.


Житомирська ОДА провела вже тендер на понад 21 млн грн для проведення ремонтно-реставраційних робіт. Переможця тендеру оберуть вже на цьому тижні.

На реконструкцію Магістрату з обласного бюджету передбачили 8 млн грн. Також планується, що будуть залучені кошти із Державного фонду регіонального розвитку.

Нагадаємо, двоповерховому будинку Магістрату вже більше 200 років, і він є пам'яткою архітектури. Будували його як адміністративну будівлю, в якому засідав градоначальник Житомира і його управління. Будівля пережила дві війни і революцію, деякий час в приміщенні працювали м'ясні павільйони і тільки за часів незалежності приміщення де-факто перейшло в розпорядження обласного краєзнавчого музею.
Коментарів: 1
Юрко
1 gp (Юрко)   • 19:39:19, 22 Квітня 2019
0

Музей визвольних воєн українців там має бути, а не мамонт! Придурки...
avatar

Інші новини:Новини Житомира: