Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понедельник, 10 Августа 2020    05:29:11
Житомир » Новини » Житомир » 2019 » Февраль » 8 » 09:37:01

У школах і ПТУ Житомира продовжили карантин

08 Февраля 2019, 09:37:01 1197 Коментарі 0 Читать на русском

У школах і ПТУ Житомира продовжили карантин
7 лютого міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій вирішила продовжити карантин у навчальних закладах Житомира.

Як стало відомо «Журналу Житомира», у загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах та рекомендовано у ПТУ продовжити обмежувальні заходи до 16 лютого включно.
 

«У зв’язку з нестійкою епідемічною ситуацією щодо захворюваності на грип і ГРВІ та необхідністю проведення імунопрофілактики проти кору та інших керованих інфекцій, вирішено продовжити призупинення освітнього процесу до 16 лютого включно», - зазначила Марія Місюрова, начальник управління охорони здоров'я міської ради.


Директор департаменту освіти міської ради Валентин Арендарчук наголосив, що продовження призупинення навчання не вплине на загальний освітній процес. 
 

«Для педагога - це не проблема. Вчителі надолужують втрачений час шляхом ущільнення навчального матеріалу та інтенсифікації освітнього процесу. У разі потреби вони використовують резервні години, які передбачені навчальним планом.  Крім того, для кожної теми передбачені години для повторення в кінці року. Тож можливий варіант і за рахунок цих навчальних годин для повторення подавати необхідний матеріал. А в учнів старших класів є  теми для самостійного опрацювання. Великої проблеми у виконанні навчальної програми немає, адже  у нас працюють високопрофесійні майстерні педагоги», - запевняє Валентин Арендарчук.


Нагадаємо, 30 січня в навчальних закладах Житомира був введений карантин. Навчальний процес припинили мінімум до 9 лютого.

Тэги: карантин, Житомир
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: