Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: П'ятниця, 17 Січня 2020    15:29:17
Журнал » Новини Житомира » Житомир » 2019 » Січень » 17 » 15:26:00

Приїзд Петра Порошенка до Михайлівського собору в Житомирі: фоторепортаж

17 Січня 2019, 15:26:00 7077 Коментарі 2 фото: Микола Лазаренко Читать на русском языке
Приїзд Петра Порошенка до Михайлівського собору в Житомирі: фоторепортаж
В рамках робочої поїздки на Житомирщину Президент Петро Порошенко взяв участь у подячному молебні за надання Томосу про автокефалію Православної Церкви України, який відбувся у Свято-Михайлівському кафедральному соборі у Житомирі. 

Як повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента, молебень відправив Святійший Філарет. Президент під час виступу наголосив, що без єдиної церкви не може бути об’єднаної держави.
 

«Без церкви – це як будувати дім: ти можеш поставити вікна, пофарбувати стіни, але якщо немає духовного фундаменту – цей дім не вистоїть. Тому цей документ (Томос – ред.) – має аж ніяк не менш важливе значення для держави Україна, для українського народу, ніж Акт про проголошення державної незалежності України 1991 року», – сказав Петро Порошенко.


Глава держави запевнив, що захистить і тих парафіян та церкви, які вирішать приєднатися до ПЦУ. 
 

«Дякую Верховній Раді, яка буквально декілька хвилин тому прийняла закон, яким впорядковується механізм переходу. Для чого це робиться? Щоб, не дай Боже, не пролилась кров. Закон має це врегулювати – якщо дві третини парафіян зібралися і на відкритому голосуванні приєдналися до нової Церкви, то хто може зупинити народ?», – зазначив Президент.


Президент зауважив, що шлях до об’єднаної церкви лише починається, і Томос відкриває ці двері, а не завершує будівництво. 

«Дуже важливо, що ми йдемо до всіх вірних, в тому числі і Російської православної церкви в Україні з любов’ю, з молитвою і за вуха ніхто нікого тягнути не буде», – наголосив Президент.

По завершенню молебню Глава держави встановив лампадку біля пам’ятної стели на честь Героїв Небесної Сотні.  
Коментарів: 2
Юрко
1 gp (Юрко)   • 18:00:42, 17 Січня 2019
0

А чому дві третини, а не половина?
katerinamoskalenko
2 Екатерина Москаленко (katerinamoskalenko)   • 20:41:28, 17 Січня 2019
-1

А ментов нагнали, на каждом шагу! А как на ДТП приехать, так полицейских не хватает!
avatar

Інші новини:Новини Житомира: