Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Неділя, 20 Січня 2019    09:28:28
  Журнал » Новини Житомира » Житомир » 2019 » Січень » 10 » 17:39:32

  Ще один сучасний ангіограф готують до відкриття в обласній лікарні Житомира

  10 Січня 2019, 17:39:32 189 Коментарі 0 Читать на русском языке
  Ще один сучасний ангіограф готують до відкриття в обласній лікарні Житомира
  У 2018 році для Житомирської обласної клінічної лікарні імені Гербачевського придбали ангіограф – сучасний апарат для діагностики та лікування патологій судин людського організму.

  Як повідомили «Журналу Житомира» в Житомирській ОДА, ангіограф придбали за допомогою системи публічних закупівель за 25,3 млн грн.
   

  «Ангіограф вже доставлений до обласної клінічної лікарні. Придбали сучасний діагностичний апарат за кошти державного, обласного та місцевих бюджетів. З допомогою ангіографа лікарі зможуть надавати медичні послуги пацієнтам області з гострими інфарктами 24 години на добу, 7 днів на тиждень», – сказав начальник управління охорони здоров’я ОДА Микола Суслик.


  Сучасний ангіограф – це унікальна рентгенівська система, яка дає можливість лікарям оперативно розпізнавати та реагувати на зміни в судинах та тканинах організму людини.

  Наразі тривають ремонтні роботи з облаштування приміщення, де буде розміщений вже другий в області такий апарат. Перший в області ангіограф почав функціонувати восени 2017 року, коли відкрили реперфузійний центр при обласній клінічній лікарні.

  «Завдяки сучасному апарату лікарі змогли лише за перший рік роботи центру врятувати більше 415 життів жителів Житомирщини. При гострому інфаркті міокарда провели 265 операцій, а смертність зменшилася втричі», – зазначають в облдержадміністрації.
  Коментарів: 0
  avatar

  Новини Житомира: