Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Неділя, 20 Січня 2019    09:13:27
  Журнал » Новини Житомира » Житомир » 2019 » Січень » 10 » 14:58:48

  Реконструкцію онкодиспансеру в Житомирі планують завершити до кінця року

  10 Січня 2019, 14:58:48 175 Коментарі 0 Читать на русском языке
  Реконструкцію онкодиспансеру в Житомирі планують завершити до кінця року
  У Житомирі продовжується реконструкція обласного онкологічного диспансеру. Наразі вже зведено перший поверх прибудови та розпочато другий поверх. 

  Як повідомили «ЖЖ» в обласній раді, після цього поступово розпочнуться внутрішні роботи з перебудови та оздоблення приміщень старої та вже нової будівель, зокрема встановлення вікон, дверей, проведення комунікацій тощо.
   

  «Необхідно розумно продумати і виробити конкретний план і графік виконання робіт, по можливості дотримуватись його. Фінансування для реконструкції цього закладу є – ще на стадії формування обласного бюджету на поточний рік було закладено 15 млн грн, і у разі потреби будемо виділяти додаткові кошти. Ще будуть кошти з Державного фонду регіонального розвитку. Тож до кінця цього року реконструкція онкологічного диспансеру має бути на завершальному етапі - це як мінімум. А як максимум – роботи мають бути виконані в повному обсязі», - наголосив голова облради Володимир Ширма, який оглянув будівництво.


  Голова облради сподівається, що пацієнти з розумінням поставляться до тих незручностей, з якими їм доведеться стикнуться у зв'язку з проведенням ремонтних та будівельних робіт у медичному закладі.

  Нагадаємо, раніше в Житомирському онкодиспансері провели роботи з термосанації будівлі.

  Коментарів: 0
  avatar

  Інші новини:


  Новини Житомира: