Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Неділя, 20 Січня 2019    09:02:47
  Журнал » Новини Житомира » Житомир » 2019 » Січень » 9 » 13:15:34

  У Житомирі виконком підвищив тарифи на вивіз сміття

  09 Січня 2019, 13:15:34 231 Коментарі 0 Читать на русском языке
  У Житомирі виконком підвищив тарифи на вивіз сміття
  9 січня Житомирський міськвиконком погодив двом приватним ЖЕКам №8 і №4 та КАТП збільшення тарифів на 60-115%, чому передувало бурхливе обговорення цього питання.

  Як повідомляє Житомир інфо, директором «КВЖРЕП №8» є член міськвиконкому Світлана Півоварова, «ВЖРЕП №4» керує депутат Житомирської міської ради Володимир Тичина, а депутат міськради Сергій Колесник є директором КАТП 0628.
   

  «Тариф зростає на 66%, бо зросла зарплата, вартість палива, змінилися норми накопичення сміття. Крім того, у новий тариф вже закладений вивіз крупногабаритного сміття. Тариф для населення буде 16,17 грн, а було 8 грн. Тобто, вартість зросте на 100%, але хочу відмітити, що наші тарифи нижчі, ніж середні по Україні. Наприклад, у Малині вже давно 30 грн. Ми все одно відстаємо», - пояснив директор ПП «ВЖРЕП №4», депутат міської ради від Опозиційного блоку Володимир Тичина.


  Члени виконкому уточнювали, де і за якою ціною купують пальне. Віра Гринишина зауважувала, що тарифи не обґрунтовані і їх піднімають, але гарантії немає, що зміниться якість послуг. На захист приватного ЖЕКу виступив член виконкому Руслан Годований.
   

  «Якщо ми хочемо, щоб місто було чистим, щоб вчасно прибиралось, ми маємо підняти тариф. Я розумію, що під вибори усі ми не бажаємо піднімати будь-які тарифи, хочеться ж написати, що от я відстоював мінімальний тариф. Тому я пропоную не відкладати зараз з цим рішенням, усі служби погодили ці нові тарифи. Ми маємо дати можливість людям працювати, ремонтувати техніку, купувати нові контейнери – тому пропоную підтримати це рішення», - наголосив Руслан Годований.


  Потім почалася словесна перепалка між житомирянином Віталієм Павлюком та Володимиром Тичиною, і на засіданні виконкому оголосили перерву.

  Після перерви члени виконкому вирішили обговорити ще один проект рішення, який стосується підняття тарифів на вивезення сміття комунальним підприємством КАТП-0628, яке очолює депутат міськради від Опоблоку Сергій Колесник. Він також повідомив, що населення за новими тарифами платитиме 16 грн.

  Член виконкому Світлана Півоварова, яка керує приватним ЖЕКом №8, звернула увагу, що тариф її підприємства не переглядався з 2012 року, і там ще закладена зарплата 1,3 тис. грн.

  Врешті, члени виконкому більшістю голосів ухвалили нові тарифи на вивезення сміття для двох приватних ЖЕКів та КАТП-0628. З 20 присутніх членів виконкому не підтримали підняття тарифів лише двоє – Віра Гринишина та Марія Бовсуновська. Всього у складі міськвиконкому 25 людей.

  Як повідомляв «Журнал Житомира», для жителів багатоквартирних будинків і приватних будинків тариф в 7,36 грн на місяць і 7,57 грн на одну людину відповідно, збільшиться більш ніж удвічі.
  Коментарів: 0
  avatar

  Новини Житомира: