Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Понеділок, 12 Листопада 2018    22:17:49
  Журнал » Новини Житомира » Суспільство » 2011 » Лютий » 4 » 12:22:08

  Учні однієї зі шкіл Житомира знімали на відео жорстоке побиття восьмикласниці

  04 Лютого 2011, 12:22:08 1690 Коментарі 0 фото: Факти Читать на русском языке
  Учні однієї зі шкіл Житомира знімали на відео жорстоке побиття восьмикласниці
  В одній з шкіл міста Житомира дев'ятикласниці побили восьмикласницю через одне слово.

  14-річній дівчинці не сподобалося, як на неї дивляться старшокласниці, і вона їм нагрубіянила. Після цього в шкільному коридорі зав'язалася бійка, яка плавно перемістилася в туалет.

  Там кілька дев'ятикласниць почали бити восьмикласницю. У цей час очевидці бійки фіксували те, що відбувається на камери своїх мобільних телефонів. Школярки припинили побиття, коли помітили на дівчині кров.

  - Жахливо паморочилося в голові, - згадує постраждала школярка, Олександра. - Мене хитало в різні боки і нудило. Хтось здогадався викликати швидку допомогу ... У лікарню до мене приїхала мама. Я їй розповіла, що мене побили тільки за те, що я сказала старшокласникам: «Повилазило». Вони дивились на мене і перешіптувалися.

  - Дівчинку доставили до лікарні у стані середньої тяжкості, - повідомив дитячий нейрохірург Микола Федурко. - У школярки закрита черепно-мозкова травма, струс мозку, множинні забої тіла. Крім того, вона потребує психологічної допомоги.

  У міліції ж вирішують, чи понесуть покарання дев'ятикласниці.

  - Призначено судово-медична експертиза, за результатами якої буде прийнято рішення згідно з чинним законодавством, - повідомив начальник прес-служби УМВС України в Житомирській області Валерій Фільо.
  Коменатрів: 0
  avatar

  Інші новини Житомира: