Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Воскресенье, 09 Августа 2020    07:55:27
Житомир » Новини » Суспільство » 2011 » Февраль » 4 » 13:22:08

Учні однієї зі шкіл Житомира знімали на відео жорстоке побиття восьмикласниці

04 Февраля 2011, 13:22:08 2272 Коментарі 0 Читать на русском

Учні однієї зі шкіл Житомира знімали на відео жорстоке побиття восьмикласниці
В одній з шкіл міста Житомира дев'ятикласниці побили восьмикласницю через одне слово.

14-річній дівчинці не сподобалося, як на неї дивляться старшокласниці, і вона їм нагрубіянила. Після цього в шкільному коридорі зав'язалася бійка, яка плавно перемістилася в туалет.

Там кілька дев'ятикласниць почали бити восьмикласницю. У цей час очевидці бійки фіксували те, що відбувається на камери своїх мобільних телефонів. Школярки припинили побиття, коли помітили на дівчині кров.

- Жахливо паморочилося в голові, - згадує постраждала школярка, Олександра. - Мене хитало в різні боки і нудило. Хтось здогадався викликати швидку допомогу ... У лікарню до мене приїхала мама. Я їй розповіла, що мене побили тільки за те, що я сказала старшокласникам: «Повилазило». Вони дивились на мене і перешіптувалися.

- Дівчинку доставили до лікарні у стані середньої тяжкості, - повідомив дитячий нейрохірург Микола Федурко. - У школярки закрита черепно-мозкова травма, струс мозку, множинні забої тіла. Крім того, вона потребує психологічної допомоги.

У міліції ж вирішують, чи понесуть покарання дев'ятикласниці.

- Призначено судово-медична експертиза, за результатами якої буде прийнято рішення згідно з чинним законодавством, - повідомив начальник прес-служби УМВС України в Житомирській області Валерій Фільо.

Тэги: школи, міліція, Житомир, побиття
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: