26 травня, 2022
Ми в соцмережах

Житомирський танк Т-34 встановили на новій локації

  • Фото: Cуспільне / ЖМР
  • 5 травня, 2022 19:03
  • 1374

5 травня у Житомирі танк Т-34 з майдану Перемоги перенесли до Монументу Слави. Процес переїзду 30-тонної бронетехніки та її встановлення тривав кілька годин.

Танк почали знімати із постаменту о шостій годині ранку. Роботи виконували за допомогою двох автокранів, задіявши близько двох десятків людей, які вантажили танк на лафету, інформує "Суспільне".

За годину Т-34-85 привезли і почали встановлювати на нове місце – поблизу Монументу Слави, де вже є експозиція артилерійського озброєння.

На новому місці для танку облаштували фундамент, на який його і встановлювали. Конструкцію фундаменту будували близько тижня, адже він має витримати понад 30 тонн ваги.

"Вага танка орієнтовно складає 32 тонни, – говорить керівник міського управління капітального будівництва В'ячеслав Глазунов. – З матеріалами допомогли підрядні організації. Конструкція прорахована спеціалістами з архітектурного бюро, прорахована якісно. На подушку-основу пішло близько 14 кубів бетону, армування, тож, конструкція надійна. На цій ділянці танк буде стояти надійно".

На новому місці танк вдалося встановити не одразу. Через його вагу процедура встановлення затягнулася на кілька годин.

Поділитись

Новини по темі: