28 травня, 2024
Ми в соцмережах

Житомир та Гдиня стануть містами-побратимами

  • Фото: worldisbeautiful.eu
  • 27 квітня, 2022 17:35

Польське місто Гдиня стане містом-побратимом Житомира. Відповідне рішення сьогодні було ухвалено на сесії міської ради Гдині. Про це повідомив міський голова Житомира Сергій Сухомлин.

"Сьогодні з колегами були присутні онлайн на засіданні сесії Гдині. Там сяяло наше "Сонечко", яке нині в Польщі їздить із благодійними концертами! Вважаю за честь, що Гдиня та Житомир стають містами-побратимами. Це вже третій наш побратим в Польщі. І ми відчуваємо вашу підтримку в цей складний воєнний час щодня!" - зазначив мер Житомира.

За словами Сухомлина, Житомир отримав від Гдині 142 тонни гуманітарного вантажу.

"Завдяки регулярній допомозі, можемо забезпечити усіх, хто того потребує тут, зокрема біженців від війни. А ще, маємо змогу відправляти їжу, медикаменти, засоби гігієни та все необхідне у регіони України, де зараз кризова, критична ситуація. Житомирян-переселенців зустрічали на кордонах, годували, надавали житло, все необхідне, і те, що не оцінити: справжню братську духовну підтримку", - резюмував Сергій Сухомлин.

"Житомиряни, ви ніколи не будете самі. Ми захоплюємося вашою богатирською історією. З великою пошаною до вас, солідаризуємося з вашими українськими Героями, які ціною всього борються з російськими загарбниками. Ми боремося з вами і для вас! За Україну, за Польщу, за Європу, за мир", - сказав президент міста Гдиня Войцех Щурек.

Гдиня - місто на півночі Польщі в Поморському воєводстві, розташоване на березі Балтійського моря. Засноване приблизно в 1253 році. Населення складає близько 240 тисяч осіб. Гдиня є другим за величиною морським портом Польщі.

Теги:
Поділитись

Новини по темі: