На прочищення заторів, утворених в каналізації, надходить вдень по кілька десятків заявок. 6 грудня фахівці відділу з ремонту та експлуатації каналізаційних мереж прочистили 20 заторів механічним способом і 4 - гідродинамічним.
Про це ввечері інформує КП "Житомирводоканал".
"Сучасні міста помережені підземними комунікаціями, які забезпечують їх мешканцям велике благо – можливість не шукати, куди б винести/вилити продукти своєї життєдіяльності так, як робили це люди в епоху Середньовіччя; можливість, пересуваючись вулицями, убезпечувати свої органи чуття і власну персону від нечистот. Але сучасники рідко замислюються над цінністю цього блага і тому індиферентні до функціонування системи каналізування. А тим часом каналізаційні мережі – це «кишківник» в організмі міста, крізь який продукти нашої життєдіяльності мають безперешкодно потрапити на очистку. "Кишківника", який затрамбовують сміттям такою мірою, що усе те, що має вільно рухатися на очисні споруди каналізації, наштовхнувшись на сміттєві затори, повертається назад, намагаючись «вирватися» із каналізаційних колодязів – на вулиці міст, із забитих мереж всередині будинку – в унітази мешканців, які проживають на перших поверхах, у підвали", - йдеться в повідомленні.
Запобігти рецидивам захворювання «загальноміського кишківника» досить просто – «не годувати» унітаз із рук. Він призначений винятково для справляння природних потреб, наголошують в Житомирводоканалі.
Фото: КП "Житомирводоканал"