16 липня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Забруднення річки Крошенки: екологи перевіряють житомирський полігон відходів

Забруднення річки Крошенки: екологи перевіряють житомирський полігон відходів

  • Фото: Держекологічна інспекція
  • 17 грудня, 2023 15:47

Реагуючи на повідомлення в соцмережах про черговий факт стікання фільтрату з Житомирського міського полігону твердих побутових відходів, що призводить до забруднення річки Крошенка, фахівці Держеконспекції виїхали на місце, аби провести дослідження показників складу і властивостей води.

Про це 17 грудня повідомила Державна екологічна інспекція Поліського округу.

"17 грудня 2023 року, реагуючи на повідомлення в соцмережах про черговий факт стікання фільтрату з Житомирського міського полігону твердих побутових відходів, що призводить до забруднення річки Крошенки, фахівці Інспекції здійснили виїзд до прилеглої території полігону. Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища відібрали проби води у безіменному струмку, звідки фільтрат потрапляє у водний об’єкт , та з самої річки - вище і нижче місця забруднення. Наразі спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю проводяться дослідження показників складу і властивостей води", - йдеться в повідомленні.

У разі виявлення перевищення показників матеріали перевірки будуть надіслані до правоохоронних органів для долучення в якості доказової бази до вже відкритого кримінального провадження за фактом порушення природоохоронного законодавства (ст.242 ККУ).

Поділитись

Новини по темі: