10 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • У Житомирі скасували підняття вартості проїзду в електротранспорті, але тарифи все рівно зросуть

У Житомирі скасували підняття вартості проїзду в електротранспорті, але тарифи все рівно зросуть

  • Фото: transphoto.org
  • 28 червня, 2022 14:13

У Житомирі скасували заплановане з 1 липня підняття вартості проїзду в електротранспорті. Відповідне рішення було ухвалене сьогодні, 28 червня, під час засідання виконавчого комітету.

Нагадаємо, в січні виконком ухвалив рішення про двоетапне підвищення вартості проїзду в електротранспорті Житомира.

Під час першого етапу, з 29 січня, проїзд в тролейбусах і трамваях подорожчав до 8 грн (готівкою або ж банківською карткою) та 6 грн (транспортною карткою, карткою житомирянина).

В рамках другого етапу, з 1 липня, вартість проїзду в електротранспорті, за умови оплати готівкою, мала підвищитися до 10 гривень.

Наразі в міській переглядають розрахунки. Незабаром будуть оголошені нові тарифи для комунального транспорту та приватних перевізників.

"В попередньому рішенні було два етапи підняття. В другому етапі ми тільки розглядали готівку. Безготівковий розрахунок залишався в межах. Але в розрахунках, які надали приватні перевізники, комунальні підприємства, витрати на паливно-мастильні матеріали були ще за цінами грудня 2021 року. Оскільки розрахунки зараз надані нові, структура витрат вивчається, але динамічно змінюється. Тому зараз ще немає остаточного рішення щодо перегляду вартості проїзду в громадському транспорті. Ми найближчим часом обов'язково доопрацюємо. Я думаю, що вже найближчим часом паливно-мастильних матеріалів більш-менш ціна зафіксується і будуть оприлюднені дані", - сказав під час виконкому заступник міського голови Олександр Шевчук.

Поділитись

Новини по темі: