28 листопада, 2023
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Сухомлин анонсував створення платформи «Житомирський дрон»

Сухомлин анонсував створення платформи «Житомирський дрон»

  • Фото: ілюстративне, facebook.com/30brigade
  • 15 листопада, 2023 10:22

Незабаром у застосунку Дія запрацює платформа «Житомирський дрон», яка буде направлена на фінансування виробників дронів та закупівлю БПЛА.

Про це 15 листопада на засіданні виконавчого комітету ЖМР повідомив міський голова Сергій Сухомлин, передає Журнал Житомира.

Наразі закупівля дронів фінансується у рамках програми «Національний спротив», проте вже найближчим часом запрацює окрема платформа. Вона функціонуватиме у рамках застосунку Дія, що дозволить волонтерам ще ефективніше комунікувати з міською радою.

Найближчим часом МІнцифри надасть Житомирській міській раді доступ до Дії, що дозволить створити платформу «Житомирський дрон».

«В четвер чи в понеділок в нас буде пресконференція саме по цьому питанню. Буде окремо створена платформа Житомирський дрон. Нам треба було вирішити деякі моменти з "Дією". На платформі "Житомирський дрон" і волонтери, і будь-який житомирянин зможуть себе знайти. В тому числі, в цій програмі передбачена і участь на умовах співфінансування з міської ради. На минулій сесії ми вже заклали гроші під цю програму», — зазначив Сергій Сухомлин.

Поділитись

Новини по темі: