Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Суд зобов'язав знести заправку UPG на проспекті Незалежності

Суд зобов'язав знести заправку UPG на проспекті Незалежності

  • Фото: Нацкорпус
  • 25 травня, 2022 17:00

Житомирський апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції, задовольнив позов громадської організації й зобов'язав знести заправку UPG у Житомирі на проспекті Незалежності, 29.

Відповідне рішення було ухвалено 24 травня. Відео з засідання суду опублікували у Facebook-групі "Житомир проти АЗС UPG".

"Апеляційну скаргу громадської організації "Громадська оборона міста Житомир" задовольнити, рішення Богунського районного суду міста Житомир від 22 грудня 2021 року скасувати, та ухвалили нове судове рішення: позов громадської організації "Громадська оборона міста Житомира" до Товариства з обмеженою відповідальністю "Юпіджі", третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору приватне підприємство "Укрпалетсистем" про знесення самочинного будівництва задовольнити. Зобов’язати ТОВ "Юпіджі" привести земельну ділянку за адресою: м. Житомир, проспект Незалежності, 29 до попереднього стану шляхом демонтажу за власний рахунок самочинно побудованого автозаправного комплексу з пунктом сервісного обслуговування населення, адміністративними приміщеннями, АГЗП та автомийки", - зачитала рішення суддя.

Рішення апеляційного суду може бути оскаржене у Верховному суді протягом 30 днів.

Нагадаємо, заправку UPG на проспекті Незалежності, 29 відкрили влітку 2020 року. Її будівництво супроводжувалося протестами і скандалами.

Поділитись

Новини по темі: