22 червня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Старі транспортні картки житомирян діятимуть навіть після впровадження нової системи оплати проїзду

Старі транспортні картки житомирян діятимуть навіть після впровадження нової системи оплати проїзду

  • Фото: transphoto.org, Dmitry25
  • 31 жовтня, 2023 18:00

Як зазначав раніше Журнал Житомира, незабаром у громадському транспорті Житомира запрацює нова система оплати проїзду. У читачів виникло багато запитань. Головним чином їх стало цікавити те, що буде зі старими картками.

Журналістка ЖЖ поспілкувалась із заступником міського голови Олександром Шевчуком та дізналась більше про систему та її роботу.

«Система працюватиме онлайн. Це покращить швидкість поповнення, забезпечить миттєве списання коштів з картки, зʼявиться мобільний додаток, буде стовідсотковий GPS-моніторинг, оскільки у валідатори будуть вбудовані трекери», — зазначає Олександр Шевчук.

Заступник міського голови підкреслив, що житомиряни матимуть змогу не лише купувати фізичну картку, а й створювати віртуальну версію, що значно спростить процес.

Що стосується старих транспортних карток, житомиряни зможуть надалі їх використовувати. Витрачені кошти не зникнуть.

«Умовою до оператора для участі у конкурсі була інтеграція з існуючими картками. Всі картки, що є зараз на руках у містян, будуть працювати далі», — підкреслив пан Олександр.

Впровадження нової системи оплати проїзду за громадський транспорт у Житомирі відбудеться протягом трьох місяців після рішення виконавчого комітету.

Поділитись

Новини по темі: