10 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • "Доводилося кришити скелю": у водоканалі розповіли, як просувається заміна магістрального водогону

"Доводилося кришити скелю": у водоканалі розповіли, як просувається заміна магістрального водогону

  • Фото: ЖМР
  • 7 липня, 2022 12:36

У Житомирі на вулиці Каховській триває заміна магістрального водогону. У водоканалі розповіли, як просуваються роботи і які є труднощі в реалізації проєкту.

"Трубопровід на вул. Каховській - це мегаскладний виклик: його перекладка вимагала реконструкції водопровідних камер; "долання відстаней" по дну річки, перепадів висоти, які зумовлювали необхідність обрізання труб. В деяких місцях у буквальному сенсі слова нам доводилося кришити скелю, аби мати змогу рухатися вперед", - інформують комунальники.

Наразі вже прокладено новий водогін протяжністю понад 1 км. Надалі в планах - з'єднання двох гілок водогону.

"Наша найближча головна ціль - прокласти та з'єднати 2 гілки по 150 м: одна - зі склопластику, інша - поліетиленова", - пояснили в КП "Житомирводоканал".

 

Через проведення робіт в багатоквартирних будинках Житомира знизився тиск подачі води. Водоканал закликає містян потерпіти незручності.

"Зараз складно нам усім: вам, бо ви страждаєте через незадовільний тиск подачі води; нам, бо ми відчуваємо відповідальність перед кожним нашим абонентом. Але зовсім скоро наша праця, а ваше терпіння буде винагороджене", - зазначили у водоканалі.

Поділитись

Новини по темі: