10 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Чому в Житомирі низький напір води та як на це вплинути

  • Фото: Житомирводоканал
  • 1 липня, 2022 20:50

У Житомирі продовжуються ремонтні роботи трубопровідних систем. Саме це є причиною зниженого тиску подачі води. Проте, прокладання трубопроводу не єдина причина поганого напору води.

Про це повідомляє Житомирводоканал.

У жителів міста виникає дуже багато питань з приводу нестабільного постачання води, її якості та поганого напору. Варто відмітити, що на це також впливають і постійні поливи садків та городів домоволодінь громадян.

Працівники комунального підприємства відповіли на найпопулярніші питання та дали зрозумілі пояснення усіх процесів.

«Стара магістраль вже давно не придатна для транпсортування води, тому потребує негайної заміни. Роботи було розпочато вже після розгортання повномасштабної війни росією, а загальна протяжність трубопроводу сягає більше 1,5 кілометрів. Більше того, систему складають труби великого діаметру», – повідомляє працівник Житомирводоканалу.

На питання громадян чому роботи тривають так довго, службовці комунальної служби пояснюють, що на етапі проєктування не було передбачено кабельні лінії, трубопроводи, оскільки вони не нанесені на карту, а топозйомка не дає змоги побачити їх. Наразі в процесі роботи доводиться обходити всі ці комунікації.

Щоб підвищити тиск подачі води, слід змінити час поливу територій. Найкращим варіантом є дев’ята година вечора. За такого розкладу поливу мешканці багатоповерхівок зможуть отримати достатній напір води у своєму житлі.

Житомирводоканал попереджає, що варто потерпіти незручності деякий час, оскільки трубопровід був зношений дуже сильно і це відбулось більше ніж як за 70 років, тому процес відновлення системи потребує певного відрізку часу. Якби ремонтні роботи не були початі негайно, місто взагалі могло залишитись без води.

«Комунальні мережі створювались ще за радянського союзу. Технології будівництва та якість матеріалів були іншими. Наразі містяни терплять дискомфорт, проте працівники комунальної служби працюють задля створення кращих умов. Вони використовують сучасні технології, що забезпечить якісне постачання води під належним тиском. Тримаймо стрій, Житомире!», – звертаються до житомирян працівники комунального підприємтсва.

Поділитись

Новини по темі: