14 липня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Багатопрофільну лікарню планують відкрити у Житомирі: поки що виконком затвердив концептуальну записку проєкту

Багатопрофільну лікарню планують відкрити у Житомирі: поки що виконком затвердив концептуальну записку проєкту

  • 10 липня, 2024 19:09

Спорудити нову багатопрофільну лікарню вигідніше, аніж ремонтувати і реконструювати існуючі заклади. Про це сказав Житомирський міський голова Сергій Сухомлин під час виконкому

“У нас в місті є 3 лікарні. Їхня площа понад 60 тисяч м2. Термомодернізація, ремонти, обладнання, нове опалення, дах, системи вентиляції зробити і це все робити в умовах реконструкції, це набагато дорожче ніж будувати нове, це сума… просто… Ми точно розуміємо, що у найближчі 10-15 років ми точно не зробимо всі лікарні і не приведемо до нормального ладу”, - заявив Сергій Сухомлин.

За його словами, в існуючих закладах незручна логістика для пацієнта і безбар”єрність просто ніяк забезпечити. 

Спорудження нової багатопрофільної лікарні фінасуватиметься за рахунок донорських коштів. 

З'явився надійний партнер - фактично це підрозділ Світового банку. Там готові надати кошти на розробку ТЕО і бізнес-плану, розрахунку палат і всього. Тобто, для будівництва у Житомирі багатофункціональної лікарні”, - заявив Сергій Сухомлин.

На засіданні затвердили концептуальну записку проєкту «Будівництво нової багатопрофільної лікарні в місті Житомирі». 

“Щоб не було завищених очікувань. Це проєкт буде складний і тривалий. Лише для підготовки техніко-економічного обґрунтування знадобиться не менше 9 місяців. Будувати будемо не раніше через 2-3 роки”, - уточнив Борис Пахолюк, директор КУ «Агенція розвитку міста». 

“Але коли у нас буде ТЕО і відновлення України, кошти все одно будуть давати. І ті, хто буде готовий, тим надаватимуть кошти в першу чергу”, - підсумував Сергій Сухомлин. 

На виконкомі повідомили, що найближчим часом планується підписання договору для фінансування цього проєкту. 

Поділитись

Новини по темі: