17 червня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Поки водоканал ремонтує каналізаційний колектор, стоки з КНС зливають у річку

Поки водоканал ремонтує каналізаційний колектор, стоки з КНС зливають у річку

  • 17 листопада, 2021 8:54
У Житомирі затягнувся ремонт каналізаційного колектору, який пролягає на вул. Фещенка-Чопівського. Роботи, що повинні були завершитися 12 листопада, досі продовжуються. 

Як пояснили в водоканалі, роботи ускладнені тим, що колектор забитий грунтом та намулом. На час ремонту стоки із КНС зливають у річку.
 

"Працівники КП "Житомирводоканал" замінюють аварійну ділянку самопливного каналізаційного колектору, який пролягає на вул. Фещенка-Чопівського. Колектор транспортує стоки від каналізаційної насосної станції на вул. Чуднівській до головної каналізаційної насосної станції на вул. Івана Гонти, а звідти — на станцію очищення стоків. Неодноразово склепіння колектору руйнувалося та провалювалося разом із ґрунтом над колектором. Після повного обстеження колектору було виявлено, що ділянка від гасильного колодязя до місця виникнення аварійної ситуації повністю зношена та має отвори, крізь які всередину проникає ґрунт. Щоб попередити виникнення аварій на колекторі, що могли призвести до руйнування дорожнього покриття та виникнення небезпечних для руху транспорту та життя людей ситуацій, було прийнято рішення замінити пошкоджену ділянку. На жаль, виконання таких робіт унеможливлює транспортування стоків зі станцій КНС, що знаходяться на вул. Чуднівській, 3, 3А до ГКНС", — інформує КП. 


Працівники водоканалу планують завершити роботи із перекладки 39 метрів аварійного трубопроводу на цьому тижні.

Нагадаємо, через ремонт стоки зі станцій КНС, що знаходяться на вул. Чуднівській, зливають у Кам'янку.

Фото: водоканал
Поділитись

Новини по темі: