28 березня, 2024
  • Житомир
  • Прибирання Гідропарку, виставка безпородних собак та «Дракони» на Тетереві: дайджест новин за 18 і 19 вересня

• 20 вересня, 2021 8:27
Нічийний матч ФК "Полісся", загальноміське прибирання, виставка безпородних собак на Михайлівській - головні новини п'ятниці та вихідних, що не увійшли до основної стрічки.

Дайджест на "Журналі Житомира" буде публікуватися щопонеділка.

ФК "Металіст" - ФК "Полісся"

17 вересня футболісти "Полісся" в рамках чергового туру Першої ліги зустрілися у Харкові з лідером чемпіонату "Металістом".

Житомиряни доволі швидко повели в рахунку, голом на 10-й хвилині відзначився Гітченко. На 76-й хвилині "Полісся" опинилося у меншості: пряму червону картку отримав Огіря. Через 3 хвилини "Металіст" розіграв більшість та зрівняв рахунок. Матч завершився з рахунком 1:1.

Житомирський ФК "Полісся" першим у чемпіонаті відібрав очки у "Металіста". Після 9 зіграних турів житомиряни на 3-й сходинці турнірної таблиці.

World Cleanup Day

18 вересня Житомир приєднався до всесвітньої екологічної акції з прибирання. Центральною локацією було обрано міський Гідропарк.

Участь у прибиранні гідропарку взяли близько 100 житомирян. Загалом у місті було 20 локацій, де влаштували масштабне прибирання сміття.

"Мокрий ніс 2021"

У Житомирі на вулиці Михайлівській відбулася виставка безпородних собак "Мокрий ніс 2021".

Члени журі оцінювали дефіле тварин, їхні таланти, поведінку у стосунках з господарями та іншими собаками.

Головний приз і Кубок дістався собаці на ім'я Машка.