Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • У Житомирі цієї весни знову не відзначатимуть День міста: мер назвав причину

У Житомирі цієї весни знову не відзначатимуть День міста: мер назвав причину

  • 12 травня, 2021 15:52
Депутати Житомирської міської ради ще в 2019 році своїм рішенням затвердили новий статут Житомирської громади. За цим статутом святкування Дня міста переносили з вересня на третю суботу травня. Втім, поки містяни ще не відзначали День Житомира навесні. 

В минулому році через пандемію коронавірусу свято відтермінували, а згодом і зовсім від нього відмовились. Цьогоріч святкувати День міста у третю суботу травня теж не планують, повідомляє видання Житомир інфо.
 

«Дійсно, згідно зі статутом День міста перенесено на травень, але це рішення вступить в силу, коли буде відмінено інше рішення, яке було на вересень. Тому ми поки другий рік не будемо відзначати день міста в травні у зв’язку з COVID-19. Для того, щоб не витрачати мільйони гривень на святкування в той час, коли ці кошти потрібні. На цій сесії ми знову будемо додавати кошти на соціальні виплати, бо ситуація непроста», – каже Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.


День Житомира можливо проведуть восени, але святкування залежить від багатьох факторів, серед яких епідеміологічна ситуація в регіоні, а також темпи вакцинації населення, каже міський голова.
 

«Ми залишили таку можливість цим рішенням сесії для святкування. Якщо у вересні буде нормальна ситуація, то, можливо, депутати приймуть рішення і ми будемо відзначати День міста в вересні. До кінця на цей рік ми це питання не визначили. Але кожна нова хвиля йде через 4-5 місяців. Це можна відрахувати від першої хвилі до другої. І ця хвиля була через 4 місяці після 2-ї. Наступна хвиля і буде приблизно у вересні. Якщо не буде масової вакцинації населення, то тут у нас можливість якраз у вересні знову зайти в червону зону», – каже мер Житомира.


Нагадаємо, в минулому році більшість житомирян висловилися проти проведення Дня міста.
Поділитись

Новини по темі: