Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • На вулицях Житомира планують встановити ще 150 камер відеоспостереження

На вулицях Житомира планують встановити ще 150 камер відеоспостереження

  • 23 грудня, 2020 15:35
На вулицях, у парках, скверах та інших публічних місцях Житомира на сьогодні працюють 175 камер відеоспостереження. Дві треті з них в автоматизованому режимі передають зображення до Ситуаційного центру Головного управління Нацполіції в області. 

Це дозволяє у режимі реального часу отримувати інформацію про події та правопорушення, а значить - оперативно реагувати.
 

"Встановлені засоби візуального спостереження (окремі з них) дозволяють розпізнавати номерні знаки та обличчя людей, ідентифікувати рухомі об’єкти, їх переміщення за певний проміжок часу, проводити аналітичні дослідження", - зазначають у Головному управлінні Нацполіції.


Така система є вагомою допомогою поліцейським у розкритті правопорушень. Лише у Житомирі у близько 500 випадках підозрювані у вчиненні кримінальних правопорушень були встановлені саме завдяки відеозаписам та їх аналізу. Найчастіше йдеться про крадіжки (149), встановлення обставин ДТП (70), розшук транспортних засобів (47), хуліганство та пошкодження майна (27/24) та інші правопорушення.

В межах програми "Безпечне місто" поліція пропонує встановити у Житомирі ще 150 відеокамер - 72  відеокамери з аналітичними можливостями розпізнавання номерних знаків та 17 - обличчя людей. Так, у місцях масового перебування громадян (прилеглих до ринків, торговельних комплексів, вокзалів) першочергово встановлять саме камери з зазначеною відеоаналітикою.

Нагадаємо, в Житомирі на вулиці Селецькій встановлять камери відеоспостереження, які будуть розпізнавати номерні знаки і обличчя людей.
Поділитись

Новини по темі: