Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Реконструкція триває: як наразі виглядає житомирська набережна. ФОТО

Реконструкція триває: як наразі виглядає житомирська набережна. ФОТО

  • 12 листопада, 2020 8:34
У Житомирі тривають роботи з капітального ремонту набережної річки Тетерів. Наразі підрядник приступив до виконання робіт другої черги: проводиться реконструкція човнової станції та облаштування території навколо.

Проєктом першої черги капітального ремонту було передбачено облаштування дитячого майданчику з 7-ма батутами і спортивним комплексом на площі 80 кв. м; облаштування фітнес-зони на площі 1 500 кв. м; облаштування зони для занять йогою; будівництво амфітеатру зі сценою для виступів на 150 місць; реконструкція існуючих альтанок та сходів; створення релакс-саду з посівом газонів і улаштуванням гранітних плит; встановлення пункту для велопрокату; встановлення 43-х декоративних лавок на пішохідній доріжці.

Планується доповнити проєкт реконструкції облаштуванням спуску для маломобільних верств населення.

Нагадаємо, масштабна реконструкція набережної розпочалася в березні 2019 року. Підрядником є ДП "Фаворит ОПТ".

На реконструкцію набережної уздовж річки Тетерів Європейський Союз виділив Житомиру 12 млн гривень. У 2020 році на реалізацію проєкту з Державного фонду регіонального розвитку було виділено 12,48 млн грн та 1,38 млн грн з місцевого бюджету.ФОТО: Aerial viewФОТО: Житомирська міська рада
Поділитись

Новини по темі: