26 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Дим накриває будинки: в Житомирі знову палає міське сміттєзвалище. ФОТО

Дим накриває будинки: в Житомирі знову палає міське сміттєзвалище. ФОТО

  • 7 квітня, 2020 16:57
  • 560
Втретє за останні тижні у Житомирі горить міське звалище – полігон твердих побутових відходів на околиці Крошні. Про це "Журналу Житомира" повідомляють місцеві жителі.

Від загоряння багатометрових сміттєвих "гір" потерпають не лише житомиряни, що проживають недалеко від cміттєзвалища, але й жителі багатоповерхівок. Вітер розносить їдкий дим на житлові будинки Крошні, Богунії, Малікова. 

Тож житомиряни у гарну погоду вимушені сидіти вдома з зачиненими вікнами, щоб не дихати гаром.На порталі електронних петицій до міської ради зареєстрована ініціатива з вимогою впорядкувати звалище та прилеглу територію.

Житомирянка Альона Добринська пропонує посилити контроль за доступом до міського сміттєзвалища та вмістом викидів; провести ремонт дороги до сміттєзвалища, що зменшить розкидання сміття з автомобілів;  встановити додатковий паркан для мінімізації розповсюдження сміття на житлові масиви та інші заходи, які покращать екологію та стан полігону відходів.

Щоб підтримати петицію, необхідно пройти за посиланням і проголосувати. Для розгляду владою міста необхідно зібрати 300 підписів.

Поділитись

Новини по темі: