Автор ініціативи Роман Кравчук зазначає, що найпрогресивніші міста світу перетворюють центральні вулиці на громадський простір. Житомиру не слід стояти в стороні та перетворити центральний майдан, який наразі повністю "застелений" асфальтом, у безпечну та яскраву громадську зону.
У петиції також говориться, що розмір майдану дозволить комфортно розмістити не лише зони для пішоходів, а й залишити місце для руху автомобілів. Що було доведено під час проведення заходу "ПАРКування Соборного".
Таку ж ідею переслідує проєкт-переможець всеукраїнського архітектурного конкурсу на кращу концепцію реконструкцію центральних майданів міста.
"Протягом 2 років розроблювалась і затверджена Концепція інтегрованого розвитку м. Житомира. Тисячі людей могли не тільки долучитись, висловитись, а й вплинути і доповнити її зміст. У цій стратегії визначено, що центр можна і потрібно змінювати аби оживити його. Потрібно продовжувати покроково втілювати ухвалені рішення щодо перетворення центру у комфортний і безпечний простір: 1. Створити громадський простір без капітальних реконструкцій. 2. Розробити і опублікувати на сайті міськради технічне завдання та етапи подальших змін майдану. 3. Публічно затвердити їх на громадських слуханнях у 2020 р.", - йдеться у петиції.
Підтримати ініціативу можна за посиланням. Щоб петицію розглянули в мерії, вона повинна зібрати 300 підписів за 30 днів.
Чудове сучасне рішення!
на малюнку - так! в них багато різних малюнків. а в житті це буде збльов.
Чому?