25 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Ще 34 млн грн виділили для завершення реконструкції скверу та «Прозорого офісу» на Польовій

Ще 34 млн грн виділили для завершення реконструкції скверу та «Прозорого офісу» на Польовій

  • 25 жовтня, 2019 8:58
  • 898
Управління капітального будівництва Житомирської міської ради 22 жовтня уклало новий договір з підрядником на реконструкцію приміщення «Прозорого офісу» та прилеглого сквера з фонтаном «Космонавт».

Вартість договору сягає 34 млн 456 тис. грн. Фінансування робіт здійснюється з державного – 21 млн 978 тис. грн та місцевого – 12 млн 478 тис. грн бюджетів, повідомляє Житомир інфо.
 

«Перший договір був на певну суму коштів, на певний вид робіт. За рік роботи збільшились: йде облаштування скверу, прилеглої території. Відбулось коригування проєкту, збільшилось фінансування і ось ми отримали додаткову угоду», - прокоментував керівник управління капітального будівництва В’ячеслав Глазунов.


Відповідно до технічного завдання нової закупівлі ТОВ «Зодчество ЛТД» має побудувати фонтан, провести мережу інтернет, систему відеонагляду, каналізацію, художньо оформити будівлю всередині, провести будівельні роботи на цокольному, першому, другому, третьому та четвертому поверхах і т.д.

За умовами договору роботи мають завершитися до кінця поточного року.

Варто додати, що ТОВ «Зодчество ЛТД» виграло тендер восени 2018 року з реконструкції адмінбудівлі у перший у Житомирі Центр надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс». Сума укладеного договору склала 35,4 млн грн. Влітку 2019 року поруч з майбутнім «Прозорим офісом» почали реконструкцію скверу та фонтану. На роботи з держбюджету було спрямовано 10,6 млн гривень.

Поділитись

Новини по темі: