26 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Ремонт тротуарів у центрі Житомира планують завершити до кінця літа. ФОТО

Ремонт тротуарів у центрі Житомира планують завершити до кінця літа. ФОТО

  • 2 липня, 2019 9:52
  • 875
В центрі Житомира продовжується облаштування тротуарів. У тому числі й вкладення тактильної плитки, як стоп-лінії на пішохідних переходах та окремих зупинках громадського транспорту. 

На якому етапі нині роботи, в коментарі сайту Житомир інфо розповів начальник міського управління капітального будівництва В’ячеслав Глазунов.
 

«Підрядник усуває недоліки в зворотному напрямку, де починав три роки тому, і попутно облаштовує тактильну плитку в місцях пішохідних переходів та на зупинках громадського транспорту. Вони потихеньку виправляють, де тріснута плитка, провалля, підрізки. Вони загарцьовують сумішшю, щоб вона не вибивалась», - розповідає начальник управління капітального будівництва Житомирської міської ради В’ячеслав Глазунов.


У списку недоліків досі лишається й ділянка по Небесної Сотні, де тактильною плиткою, із незрозумілих причин «огородили» сітілайт.

«То в минулому році хлопці не розібралися з проєктом, там плиточкою, яка вказує напрямок руху, закільцювали по колу. Хлопці, які будуть іти зараз, попутно по тій ділянці виправлять цей момент», - пояснює начальник міського управління капітального будівництва.

На запитання, чому тактильна плитка вкладалась не одразу, Глазунов відповідає: це забаганка підрядника.

З-поміж іншого, питання викликає і пониження з тактильною плиткою на перехресті вулиць Театральної та Великої Бердичівської. Де неозброєним оком видно розбіжності між розміткою, пішохідним переходом і пониженням з тактильною плиткою. Втім і на це В’ячеслав Глазунов знаходить пояснення.
 

«Тут у нас перехрестя нерівнозначне. Стосовно напрямку руху проєктанти заклали пониження у тому місці, де зараз воно є. Чому така розмітка? Я думаю, що в управлінні транспорту ми це питання перепогодимо і розмітка після облаштування асфальтобетонного покриття буде вже зроблена правильна. Я думаю, що до кінця літа наші тротуари в чистому вигляді будуть уже готові і виправлені будуть усі недоліки», - зауважив начальник управління капітального будівництва Житомирської міської ради В’ячеслав Глазунов.


Начальник профільного управління запевняє: поки підрядник не усуне недоліки й ремонтні роботи не пройдуть технагляд, ані залишку коштів, а це майже 700 тис. грн, ані підписаних актів виконаних робіт підряднику не бачити.

Нагадаємо, в центрі міста зараз триває реконструкція тротуару по вул. Великій Бердичівській, від площі Корольова до Старого бульвару. Також 4 млн гривень планується витратити на реконструкцію тротуару по вул. Небесної Сотні.Поділитись

Новини по темі: