8 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • У Житомирі завершується будівництво спортивно-ігрового майданчика для людей з інвалідністю. ФОТО

У Житомирі завершується будівництво спортивно-ігрового майданчика для людей з інвалідністю. ФОТО

  • 22 березня, 2019 8:58
У центрі Житомира по вулиці Київській, 13 (за кінотеатром «Україна») завершується будівництво спортивного інклюзивного майданчика, який надасть можливість людям з інвалідністю займатись фізичними вправами, а дітям з особливими потребами безпечно та доступно брати участь у ігровому процесі поряд із ровесниками.

«На сьогоднішній день підрядником  ДП «Фаворит ОПТ» акціонерного товариства закритого типу «Фаворит» виконані демонтажні роботи, влаштована основа зі щебеню під штучне покриття майданчику, зроблені фундаменти та встановлена металева огорожа», - розповіли «Журналу Житомира» у міській раді.

Також придбано та змонтовано сучасне інклюзивне спортивно-ігрове обладнання. Невдовзі буде влаштовано покриття майданчика з гумової плитки, систему поверхневого водовідведення, електроосвітлення та відеоспостереження. 

Всього у Житомирі протягом року планують побудувати 15 спортивних та/або дитячих  майданчиків. Для будівництва майданчиків будуть залучені кошти державного та місцевого бюджетів.Поділитись

Новини по темі: