18 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Розвиток Житомира в найближчі 12 років: депутати затвердили важливу для міста Концепцію

Розвиток Житомира в найближчі 12 років: депутати затвердили важливу для міста Концепцію

  • 8 лютого, 2019 17:05
7 лютого 2019 року Концепція інтегрованого розвитку Житомира до 2030 року була підтримана і прийнята більшістю голосів на 45-ій сесії Житомирської міської ради.

Як розповіли «Журналу Житомира» у міськраді, концепція інтегрованого розвитку міста Житомир до 2030 року – це стратегічний документ, що визначає просторові та змістові напрямки розвитку міста на наступні дванадцять років. Концепція розроблена командою міжнародних та вітчизняних експертів у співпраці з Житомирською міською радою за широкого залучення громадськості в рамках німецько-швейцарського проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні».

У Концепції визначені візія, пріоритети, стратегічні цілі, завдання та проекти для розвитку міста. В процесі підготовки стратегічного документа було проведено 4 форуми інтегрованого розвитку, 33 фокус-групи, 6 зустрічей з депутатськими фракціями, 40 засідань групи підтримки і робочої групи проекту, залучено 20 вітчизняних та 2 міжнародних експертів, а також понад 6000 представників різних сфер Житомира. 
 

«Концепція визначає основні напрямки розвитку міста, дозволить збільшити рівень добробуту і задоволеності громади, залучити міжнародних інвесторів та донорів, адже однією з основних умов впровадження міжнародних проектів з підтримки муніципалітетів є наявність у міста стратегії розвитку», - зазначив мер міста Сергій Сухомлин.


В основу покладені світові та європейські тенденції інтегрованого розвитку. Водночас, найвідповідальніший етап впровадження починається зараз. Наступного тижня почне роботу міждисциплінарна робоча група із впровадження Концепції. До неї входять представники департаментів ЖМР, представники депутатського корпусу та громадських організацій.

З повним текстом Концепції інтегрованого розвитку Житомира до 2030 року можна ознайомитись за посиланням.

Поділитись

Новини по темі: