Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • У Житомирі затвердили перелік проектів-переможців Бюджету участі на 2019 рік

У Житомирі затвердили перелік проектів-переможців Бюджету участі на 2019 рік

  • 23 січня, 2019 14:55
Міський голова Житомира затвердив перелік проектів-переможців Бюджету участі на 2019 рік. Відповідне розпорядження Сергій Сухомлин підписав 23 січня.

"Затвердити перелік проектів-переможців загальноміського голосування 2018 року відповідно до рекомендацій Робочої групи з питань встановлення результатів голосування за проекти бюджету участі згідно з додатком 1. Виконавчим органам міської ради включити проекти, що перемогли у загальноміському голосуванні бюджету участі 2018 року до міських цільових програм на 2019 рік згідно з додатком 2", - йдеться у документі.

Переможцями Бюджету участі стали 19 проектів, серед яких 8 великих, тобто бюджет складає до 1,5 млн гривень.

Великі проекти


 

Малі проекти
Як повідомляв «Журнал Житомира», 18 жовтня Координаційна рада визначила 19 проектів Бюджету участі, які стали переможцями і повинні були реалізувати в 2019 році. Під час голосування за проекти Бюджету участі розгорівся скандал - студенти фармколледжа зізналися, що прийти і проголосувати за певні проекти їх змусило керівництво навчального закладу. Після цього мер Житомира наклав вето і скасував результати голосування Бюджету участі.
Поділитись

Новини по темі: