14 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Слизькі тротуари та гори снігу: хто відповідає за прибирання вулиць Житомира

Слизькі тротуари та гори снігу: хто відповідає за прибирання вулиць Житомира

  • 18 січня, 2019 13:15
  • 2
В останні тижні жителі Житомира нарікають на прибирання тротуарів від снігу та льоду. Люди вимагають від міської влади та комунальних служб міста більш якісного прибирання.

Для того, щоб частково дати відповідь на чисельні скарги, комунальне підприємство "Управління автомобільних шляхів" опублікувало перелік вулиць, за які відповідає саме КП. Також опублікований список вулиць, прибиранням яких мають займатись інші копманії.

"Наше підприємство є балансоутримувачем автошляхів та прилеглих до них тротуарів, на території міста Житомир. Придомові території та внутрішньоквартальні проїзди - не відносяться до нашої компетенції. Це - зона відповідальності Управляючих компаній, ОСББ, житлових кооперативів, тощо. Якщо, із автошляхами,в переважній більшості, при зимовому утриманні, ми можемо справитись наявною технікою, то із прибиранням тротуарів всього міста все набагато складніше", - зазначають у КП.

В штаті підприємства на сьогодняшній день є всього 14 дорожніх робітників та 12 вантажників, 4 малих вакумно-підмітальних машини із відвалами та розкидачами Бішофіту, 2 мінінавантажувача, та 10 мотоблоків (тільки ця - мала техніка може працювати по тротуарах).

КП "УАШ" не має змоги прибирати все місто у стислі терміни, тому у 2017 році було прийняте рішення на оголошення тендерів по прибиранню тротуарів. Загальна площа 680 795 м. кв., була поділена на сектори, та запропонована на конкурси.

У 2017-18 роках переможцями були, в основному приватні ВЖРЕПИ та Управляючі компанії. На сьогодняшній момент, підписані та діють Договори на прибирання тротуарів із наступними компаніями:
 
  • ПП ВЖРЕП №8, №9, №15;
  • Управляюча компанія КОМЕНЕРГО;
  • Управляюча компанія ПОЛІССЯ.
 

Вулиці, за які відповідає КП "УАШ"

Вулиці, за які відповідають приватні ЖЕКи та управляючі компанії


Поділитись

Новини по темі:

Комментарии

18 січня, 2019 18:32:11

Поясни мені, Адміне, що таке "відвал"?)

18 січня, 2019 18:33:05

Провулок Козубського, а не Козубський. Скільки разів звертав увагу тій міськраді, але все як було))