25 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Під Житомиром відкрили найсучасніший в країні Центр вертебрології. ФОТО

Під Житомиром відкрили найсучасніший в країні Центр вертебрології. ФОТО

  • 16 листопада, 2018 13:13
  • 2911
У передмісті Житомира відкрили найсучасніший в Україні заклад вертебрології із Центром реабілітації учасників АТО. У новітньому Центрі щороку понад 5 тисяч пацієнтів як з області, так і з інших регіонів України, зможуть проходити реабілітацію та отримувати якісні медичні, а також унікальні лікувальні послуги. Про це «Журналу Житомира» розповіли в Житомирській облдержадміністрації.

Відкрили реконструйований Центр вертебрології і реабілітації 16 листопада Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко разом із головою Житомирської ОДА Ігорем Гундичем, головою облради Володимиром Ширмою, міським головою Житомира Сергієм Сухомлином.

Представники влади оглянули кабінети, в яких проводитимуть медичні процедури, та кімнати, де проживатимуть пацієнти під час лікування. Також перевірили, як ведуться ремонтні роботи зі створення першого в Україні Дому ветерана на базі центру, що стане прикладом співпраці влади і громадськості.

Для того, аби Центр став найкращим медичним закладом в Україні, приміщення ззовні та всередині повністю відремонтували, зробили перепланування, замінили інженерні мережі, закупили нові сучасні меблі та обладнання.

Реконструкція та капітальний ремонт приміщень Центру вертебрології тривали лише рік за кошти Державного фонду регіонального розвитку та у співфінансуванні обласного бюджету. Загальна вартість проекту складає 55 млн грн.

Вже із наступного тижня Центр розпочне свою роботу і перші пацієнти – учасники АТО із Житомирщини та інших областей, інші категорії громадян, зможуть розпочати лікування та пройти реабілітацію. Щороку фахівці медичного закладу надаватимуть послуги для близько 5,5 тис. пацієнтів, одночасно зможуть пролікуватись стаціонарно та амбулаторно 110 осіб.

Учасники АТО Житомирщини та жителі області, які отримали направлення на лікування за медичними показами, проходитимуть реабілітацію безкоштовно. Для учасників АТО та ветеранів з інших областей, а також пацієнтів без направлень вартість лікування складає: амбулаторно – 1630 грн, стаціонарно – 3100 грн. Курс лікування – 12 днів.
Вночі оновлений Центр реабілітації учасників АТО підсвічується синьо-жовтими кольорами

 
Поділитись

Новини по темі: